فهرست
راموس: داور می توانست پنالتی بگیرد، من با کاستا برخورد کردم
راموس: داور می توانست پنالتی بگیرد، من با کاستا برخورد کردم

راموس: داور می توانست پنالتی بگیرد، من با کاستا برخورد کردم

آی اسپورت- پس از رسیدن سرخیو راموس به کمپ تیم ملی اسپانیا او در مورد صحنه های دربی و البته برخوردی که با دیگو کاستا داشت با خبرنگاران صحبت کرد. او به خبرنگار روزنامه ی مارکا گفت:«داور می توانست در صحنه ی خطا بر روی دیگو کاستا پنالتی اعلام کند چون من با کاستا تماس داشتم، اما در این صورت باید حرکت گابی را هم پنالتی اعلام می کرد که البته دراین مورد بسیارکم صحبت می شود.»

راموس آرزو می ککند که دیگو کاستا را در بهترین فرم در اردوی اسپانیا ببیند:«او استحقاق در اینجا بودن را دارد.» او در مورد رقابتش با کاستا در دربی به خبرنگاران گفت:«ما باید برای تیم های خودمان می جنگیدیم و البته اینکار را باید در کنار احترامی که برای حریف قائلیم انجام می دادیم. حالا در تیم ملی با هم هم تیمی هستیم و تمام اتفاقات بازی را فراموش کرده ایم.»

«ما می دانیم اتلتیکو چگونه تیمی است. آن ها تیمی با جان وروحیه هستند و این جزئی از بازی آن هاست که البته ما اینگونه نیستیم.»

در مورد رقابت قهرمانی لیگ راموس گفت:«این خیلی خوب است. حالا یک تیم سوم در این رقابت وجود دارد. تیمی بجز رئال مادرید و بارسلونا. لیگ حالا بازتر است. هرچیزی ممکن است اتفاق بیفتد. ما باید هر بازی را که پیش رو داریم ببریم و به صدرنشینی ادامه دهیم. هر امتیازی که بدست می آوریم مهم است.»

او در مورد اتفاقات دربی گفت:«ما بعد از گل اول آسوده بودیم. ما بخاطر نتیجه ی بازی در نیمه ی دوم ناامید بودیم.»

در آخر وقتی از او در باره ی آلوارو آربلوآ و غیبتش در لیست جدید تیم ملی سوال شد او گفت:«من نمی خواهم وارد مسائل جنجالی شوم. این وظیفه ی مربی است که به هر کسی که می خواهد برای حضور در تیم ملی پیشنهاد بدهد.»

     
آی اسپورت
2014-03-03 22:06:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر