فهرست
اتفاق روز: نبردِ آبی تهران و قرمزِ تبریز بر سر مهدی رحمتی!
اتفاق روز: نبردِ آبی تهران و قرمزِ تبریز بر سر مهدی رحمتی!

اتفاق روز: نبردِ آبی تهران و قرمزِ تبریز بر سر مهدی رحمتی!

آی اسپورت- سقوط به رقابت های دسته اول فوتبال ایران با پیکان، نه تنها تابستانِ مهدی رحمتی را با خطر مواجه نکرد، بلکه پیشنهادهای جذب او در فصل نقل و انتقالات را نیز کاملا افزایش داد. مردِ شماره یک سابق تیم ملی فوتبال ایران، یکی از معدود چهره های نسبتا خوب پیکان در لیگ چهاردهم بود و در فصل فاجعه بار این باشگاه، اشتباهات چندانی نداشت.


پرسپولیسِ تهران، اولین باشگاهی بود که بعد از پایان فصل گذشته، از احتمال پیشنهاد به مهدی رحمتی خبر داد. پیش تر، دوستان هدایتی تاکید داشتند که او با سید برای پرسپولیس تمام کرده اما حتی بعد از جدایی هدایتی از فضای فوتبال، نژادفلاح دست از مصاحبه در ارتباط با جذب رحمتی برنداشت. قائم مقام پرسپولیس البته با 27 ساله خواندن گلر پیکان، نشان داد شناخت چندانی از او ندارد و این انقال را نباید چندان جدی گرفت.


اولین پیشنهاد جدی برای سید، از استقلال تهران رسید. باشگاهی که هنوز سرمربی و اعضای هیات مدیره تازه اش را نشناخته است، هوای بازگشت را دوباره توی سر رحمتی انداخت. حالا با جدایی امیر قلعه نویی، سید مشکلی برای بازگشت به استقلال ندارد و دوست دارد به فوتبالش در این باشگاه ادامه بدهد. استقلال برای جذب مهدی رحمتی اما یک مشکل جدی دارد. آن ها تراکتورسازی را به عنوان رقیبِ جدی خود بر سر راه این انتقال می بینند.


تونی اولیویرا در فهرست ارسالی اش برای مدیران تراکتور، تاکید کرده که دیگر به حامد لک نیاز ندارد. پس، اولویت تبریزی ها برای خرید بازیکن در تابستان در پست دروازه خواهد بود و به همین خاطر، آن ها به سراغ یکی از باثبات ترین گلرهای تاریخ لیگ برتر ایران رفته اند و پیشنهادِ جذب رحمتی را ارائه کرده اند.


به نظر می رسد علاقه به باشگاه استقلال و تمایل به زندگی در تهران،احتمال استقلالی شدن رحمتی را بالاتر از احتمال حضور او در تبریز نگه می دارد. با این وجود، بلانکلیفی های عمیق این روزهای استقلال ممکن است مسیز آقای دروازه بان را به سمت تبریز منحرف کند. علاوه بر این، حضور همزمان محسن فروزان و وحید طالب لو، طبعا مورد رضایت رحمتی نخواهد بود و به احتمال فراوان او تنها در شرایطی استقلالی می شود که هر دوی این گلرها تیم را ترک کنند.

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-14 13:28:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر