فهرست
اعضای هیئت مدیره استقلال خواستار تمدید قرارداد قلعه نویی
اعضای هیئت مدیره استقلال خواستار تمدید قرارداد قلعه نویی

اعضای هیئت مدیره استقلال خواستار تمدید قرارداد قلعه نویی

آی اسپورت – امیر قلعه نویی در لیگ امسال یکی از بهترین کارنامه‌های مربی گری‌اش را بر جای گذاشت و با وجود اینکه تیمش مملو از مصدوم و ستاره‌ی جدا شده بود توانست در بین مدعیان کورس باقی بماند و در چندین هفته حتی ستایش منتقدانش را به همراه دید.

هر چند آبی‌پوشان در لیگ امسال اصلا بازی های دلچسبی را به نمایش نگذاشتند اما بی پولی، مصدومیت های پیاپی بازیکنان و هم چنین ستاره های جدا شده در میانه های فصل باعث شده کسی از ژنرال آبی پوشان خورده نگیرد. حتی در چند بازی تیم استقلال به اندازه ی تعویض هم روی نیمکت‌اش بازیکن نداشت اما با این حساب پیروز از میدان بیرون آمد. البته در چند بازی آخر تیم استقلال نتایج خوبی را کسب نکرده اما سهمیه گرفتن در لیگ هم می تواند نتیجه ای مطلوب برای قلعه نویی باشد و حتی هیئت مدیره ی باشگاه هم همین نظر را دارد.

از اردوگاه آبی پوشان خبر می رسد اعضای هیئت مدیره برای بقای قلعه نویی به اجماع رسیده اند و در نظر دارند این مربی را برای فصل بعد رقابت‌ها نیز در تیم‌شان نگه دارند. البته هنوز خود قلعه نویی در مورد ماندنش در استقلال تصمیم نگرفته است اما گفته می شود وی خواستار قراردادی به مدت سه سال است.
این مربی می خواهد با قراردادی سه ساله هم برای آسیا خیز بردارد و هم در این بازی تیمش را که از نظر سنی میانگین بالایی دارد به یک تیم جوان بدل کند و مانند ابتدای حضورش در استقلال طی مدت سه سال چندین بازیکن به فوتبال کشور معرفی کند.

حال باید دید در هفته‌های آتی چه فعل و انفعالاتی در فوتبال کشور و باشگاه استقلال رقم خواهد خورد. البته باید این را در نظر داشت که قلعه نویی نیم نگاهی هم به نیمکت تیم ملی هم دارد و در صورتی که کی روش قراردادش را تمدید نکند و فدراسیون هم به دنبال گزینه ایرانی برود ، ژنرال پس از 8 سال می تواند به نیمکت تیم ملی باز گردد.

     
آی اسپورت
2014-03-03 21:30:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر