فهرست
قطعی اما غیررسمی: منصوریان سرمربی استقلال شد
قطعی اما غیررسمی: منصوریان سرمربی استقلال شد

قطعی اما غیررسمی: منصوریان سرمربی استقلال شد

آی اسپورت- از زمانِ ارسال پیشنهاد رسمی باشگاه استقلال برای نفت تهران در جهت به خدمت گرفتن علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید باشگاه، مشخص بود که این انتقال دیر یا زود اتقاف خواهد افتاد. استقلالی ها طبعا بدون دریافت رضایت سرمربی نفت، این پیشنهاد را برای آزاد شدن قرارداد او به نفت ارائه نمی کردند.  ظاهرا بعد از توافق های اولیه، منصوریان پاسخِ مثبت نهایی را به آبی ها داده و آن ها نیز آماده امضای قرارداد با این مربی هستند و در این بین، نفتی ها باید نوع پایان همکاری شان با علیمنصور را مشخص کنند.


در استقلال، همه آماده خوشامدگویی به سرمربی جدید تیم هستند. بازیکنان و مدیران دارند برای حمایت از او مصاحبه می کنند و هواداران نیز مشتاق بسته شده قدرتمندانه تیم او در فصل نقل و انتقالات هستند. از حالا به بعد، روزهای دشواری برای این سرمربی جوان رقم خواهد خورد. او از تیم موفق و بی حاشیه نفت جدا می شود تا در یکی از پرسروصداترین تیم های لیگ برتر ایران کار کند. تیمی که هوادارانش صبر زیادی برای نتیجه گرفتن آن ندارند.


از حالا به بعد، وظیفه هواداران باشگاه آبی برای حمایت از این مربی نیز سنگین تر خواهد شد. آن ها باید به حای استقبال های هفتاد هشتاد نفری از تیم شان، گروه هایی چند هزار نفری را مهیای حمایت از تیم منصوریان کنندو به کاپیتان آبی های بقبولانند که در برای انتخاب استقلال در این مقطع اشتباه نکرده است.

کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-14 16:28:38
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۳۵
حالا انگار منصوریان کیه؟؟؟؟ در تمام تیم های قبلیش ضعیف نتیجه گرفته. نفت هم حاصل دسترنج گل محمدیه-
رضا
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۰۴
طرفدار استقلال صبر نداره؟
این از اون حرفا بود ها.یه نگاه به تعدادمربی های پرسپولیس و استقلال و حتی تراکتور نشون میده کدوم هوادار صبر بیشتری داشته
-
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۷
گل محمدی؟ تمامی بازیکنای اصلی نفت رفتن, منصوریان صد برابر بهتر از گل محمدیه
-
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۱۹
لنگیا به فکر تیم خودشون باشن که با این وضعیت بازم واسه بقا باید بجنگه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر