فهرست
جانشین منصوریان در نفت: پدیده جوان یا قلعه‌نویی افول کرده؟
جانشین منصوریان در نفت: پدیده جوان یا قلعه‌نویی افول کرده؟

جانشین منصوریان در نفت: پدیده جوان یا قلعه‌نویی افول کرده؟

آی اسپورت - علیرضا منصوریان بیش از قبل به نیمکت استقلال نزدیک شده و نفتی‌ها از حالا گزینه‌های جانشینی او را بررسی می‌کنند. نفت در سال‌های اخیر، سکوی پرتاب مربیان زیادی شده است. حسین فرکی که تا پیش از نفت تجربه سرمربیگری در سطح اول فوتبال ایران را نداشت، از نفت به فولاد رسید و قهرمان ایران شد. یحیی گل‌محمدی هم بعد از جدایی تلخ از پرسپولیس با نفت اعاده حیثیت کرد و قراردادی 800 میلیونی با ذوب آهن بست. علیرضا منصوریان هم با نفت تهران، توانست کارنامه ناموفق با پاس همدان را پاک کند و به کاندیدای اصلی نیمکت استقلال تبدیل شود. تنها مربی سرشناسی که در این سال‌ها با نفت قرارداد بست، منصور ابراهیم‌زاده بود که در این باشگاه عملکرد خوبی داشت اما بعد از جدایی نتوانست در راه آهن و پیکان موفق باشد.
نفتی‌ها بعد از جدایی منصوریان هم احتمالا دنبال انتخاب یک مربی آینده‌دار خواهند بود. در روزهای اخیر، نام‌هایی مثل مجتبی حسینی و کوروش موسوی به عنوان گزینه‌های نفت مطرح شده‌اند. مجتبی حسینی در سال‌های اخیر مغز متفکر گل محمدی بوده و کوروش موسوی هم امسال در فولاد نوین نتایجی فوق العاده گرفت و بهترین سرمربی لیگ یک شد. بعضی اخبار هم خبر از حضور قلعه‌نویی در نفت تهران داده‌اند. قلعه‌نویی دو سال است در موضع ضعف به سر می‌برد و بازگشت او با نفت تهران، می‌تواند برای دو طرف بازی برد - برد باشد.
کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-14 18:11:04
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۷
نفت منصوریان با نفت گل محمدی زمین تا اسمون فرق داشت, نفت گل محمدی پر از ستاره بود, نفت داش علی جوون و بی ادعا
-
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۳
نفت امسالم هر چی شد به خاطر جوون گرایی یحیی بود
مجید
يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۱
آقای قلعه نوعی--- جگر-- پذیرفتن مربی گری نفت را ندارد--چون نه مثل سپاهان و استقلال مدیران باشگاه نفت ستاره میگیرند و نه ستاره ها به نفت میروند!!!--خوب امیر هم که تماما موفقیتهایش با ستاره هاست و بدون انها بازی تیم اش دیدن دارد!!( درست مثل استقلال بدون جباری و آندو و کرار) نتیجه اینکه او هیچگاه به نفت نمیرود_
-
دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۲۸
دوستان فقط توهین نکنین کلی میگم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر