فهرست
پراندلی در پاسخ به کنته:«من حق انتخاب دارم.»
پراندلی در پاسخ به کنته:«من حق انتخاب دارم.»

پراندلی در پاسخ به کنته:«من حق انتخاب دارم.»

آی اسپورت- کنته مربی یوونتوس همکار خود در تیم ملی ایتالیا را به عدم نزاکت متهم کرده و گفته این مربی با انتخاب بازیکنی که شرایط مناسب برای بازی ندارد، اشتباه کرده است.

مربی تیم ملی ایتالیا چزاره پراندلی، در پاسخ به اظهاات کنته در رابطه با دعوت از جورجیو کیلینی گفته که او حق دعوت از هر بازیکنی که بخواهد و احساس کند در شرایط بازی است را دارد.

مربی یوونتوس با عصبانیت از تصمیم مربی آتزوری در دعوت از کیلینی انتقاد کرده و گفته که کیلینی شرایط بازی در بیسنته کالدرون را ندارد چرا که سه هفته ی پیش از ناحیه ماهیچه ی ساق پا مصدوم شده و در دیدار آخر یووه با میلان نیمکت نشین بوده است.

کنته ادعا دارد، مربی ایتالیا با این کار به وی بی احترامی کرده ولی پراندلی چنین چیزی را قبول ندارد.

مربی 56 ساله ی آتزوری در مراسم پوما که به رونمایی از تی شرت جدید لاجوردی پوشان اختصاص داشت به خبرنگاران گفت:«من نمی توانم از تمام مربیان نظر خواهی کنم. پزشکان ما دو هفته پیش از اعلام ترکیب با پزشکان تمامی باشگاه ها در تماس بودند. اکر بازیکنی در باشگاهش نیمکت نشین است من حق دارم اورا دعوت کنم. کادر پزشکی یووه نامه ای به تیم ملی نوشت و در آن گفت که تمامی بازیکنان یووه در وضعیت مناسب قرار دارند.»

«این آخرین دیدار دوستانه ی ما پیش از شروع جام جهانی است. بنابر این مهم است بازیکنان ما اینجا باشند.»

پراندلی همچنین گفت که آماده است در صورتی که کنته یا جوسپه ماروتا سرپرست یووه از وی توضیح بخواهند پاسخگوی آنان باشد.

«هر وقت ماروتا مشکلی داشته باشد، می تواند با من تماس بگیرد و من همیشه پاسخگو خواهم بود.» وی افزود:«و البته منتظر تماس او بودم.» وی همچنین از حذف ده روسی از لیست تیم دفاع کرد.

پراندلی:«بازیکنان باید نظم را یاد بگیرند.»

 بازیکن تیم رم پس از اینکه تصویری از او در دوربین های تلویزیونی در جریان تساوی تیمش مقابل اینتر، پخش شد که اورا در حال ضربه زند به مائورو ایکاردی نشان می داد تعلیق شد.

مربی تیم ملی از سیاست خود در انتخاب بازیکنان با عنوان کردن این نکته که تنها راه اینکه بازیکنانی مثل دنیله ده روسی یاد بگیرند چگونه خود را کنترل کنند این است، دفاع کرد.

به نظر می رسد هافبک رم پس از نمایش این تصاویر دچار محرومیت شود.

پراندلی با اعمال این تصمیم نشان داد که او بازیکنانی را به اردوی برزیل دعوت می کند که که مطمئن باشد می تواند به آن ها تکیه کند و بتواند ذهن ان ها را کنترل کند.

«این قانون ماست و من قضاوت کردم. من صبر نمی کنم تا شواهد تلویزیون را ببینم. من اعتقاد دارم بازیکنانی که دعوت نشدند بد رفتار کردند.»

«من اینکار را به خاطر خودشان کردم. در جام جهانی ما بازیکنانی را می خواهیم که در هر شرایطی آماده باشند. من نمی خواهم با ده بازیکن بازی کنم. من رفتار غیر مسئولانه نمی خواهم.»

پراندلی اصراردارد درهای تیم ملی برروی همه ی بازیکنان باز است:«من کسی را از اردو خط نمی زنم. هنوز دوماه تا شروع اردو باقیست. پس از آن همه چیز روشن خواهد شد.»

پراندلی افزود تصمیم الساندرو دیامانتی در ترک سری آ و پیوستن به تیم چینی گوانگژو اورگراند ممکن است حضور این مهاجم در جام جهانی را تحت تاثیر قرار دهد.

«این تصمیم بزرگی برای او بود. چرا که ممکن است من نتوانم هر هفته عملکرد او را در تیمش ببینم. تین مساله علامت سوالی در برابر حضور او در جام جهانی قرار خواهد داد.»

     
آی اسپورت
2014-03-03 22:16:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر