فهرست
ستاره یوونتوس؛ بعد از فینال لیگ قهرمانان بارها گریه کردم
ستاره یوونتوس؛ بعد از فینال لیگ قهرمانان بارها گریه کردم

ستاره یوونتوس؛ بعد از فینال لیگ قهرمانان بارها گریه کردم

آی اسپورت – آلوارو مورتا مهاجم اسپانیایی یوونتوس می گوید بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان «بارها» گریه کرده است و اینکه در یوونتوس به مراتب بیشتر از رئال مادرید، تجربه آموخته است.
ستاره اسپانیایی گل تساوی یووه مقابل بارسلونا در برلین را به ثمر رساند اما نتیجه در نهایت 3-1 به سود بارسا شد: «بارها بعد از آن گریه کردم، فینال را در ذهن خودم مدام مرور می‌کنم. این تجربه در آینده به من کمک زیادی خواهد کرد چون همیشه در شکست درسی برای آموختن وجود دارد.»
موراتا در گفت و گو با ماکا تی.وی این حرفها را زد و ادامه داد: «هواداران در بازگشت به تورین استقبالی خارق‌العاده از ما داشتند، تقریبا 100 نفر به فرودگاه آمده بودند، انگار ما قهرمان شده بودیم.»
آلوارو اما مطمئنا از تصمیمش مبنی بر ترک رئال مادرید با قرارداد قرضی دو ساله پشیمان نیست، گرچه وضعیت آینده او هنوز مشخص نیست: «فوتبال ایتالیا به من خیلی چیزها داد و معتقدم در یک فصلی که اینجا بودم به مراتب بیشتر از کل دوران فوتبالم در اسپانیا، تجربه کسب کردم و درس آموختم. دفاع ها در اینجا فوق العاده متمرکز هستند و گل زدن خیلی سخت‌تر است. فوتبال در ایتالیا تاکتیکی است و خیلی با اسپانیا فرق دارد. خیلی‌ها می گفتند من در اینجا به مشکل می خورم اما این اتفاق نیفتاد. من فقط به فرصت احتیاج داشتم تا توانایی هایم را نشان دهم و این فرصت را در یووه به دست آوردم.»
کد خبر 9410
     
آی اسپورت
2015-06-14 20:49:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر