فهرست
زوبیزارتا:این هفته، هفته ی سختی برای بارسا بوده است
زوبیزارتا:این هفته، هفته ی سختی برای بارسا بوده است

زوبیزارتا:این هفته، هفته ی سختی برای بارسا بوده است

آی اسپورت- مدیر ورزشی تیم بارسلونا، آندونی زوبیزارتا پس از برد 1-4 تیمش و بازگشت بارسلونا به کورس قهرمانی احساس کرد و هفته ی سپری شده را هفته ای طولانی دانست.

باخت 1-3 کاتالان ها در دیدار پیشینشان در خانه ی سوسیه داد سبب شد آن ها این هفته از همان ابتدا با روحیه ای مضاعف به میدان بروند و با گل های سانچس، مسی، پویول و ژاوی به پیروزی رسیدند.

این پیروزی پس از تساوی 2-2 رئال مادرید برابر اتلتیکو برای کاتالان ها بسیار مهم بود و زوبیزارتا از شیوه ی بازی بارسا در ابتدای بازی بسیار خرسند به نظر می رسید.

«پس از باخت مقابل سوسیه داد، هفته ی پیش خیلی طولانی گذشت.» او به خبرنگار آس گفت:«پیروزی برابر آلمریا بسیار مهم است چرا که امتیازات مهم هستند. این ها به شما آرامش ذهنی می دهند.»

«وقتی لازم نیست در میانه ی هفته به میدان بروید همه چیز طولانی می شود. بخصوص وقتی که می بازید. همه می خواستند کمک کنند و مسئولیت ها را بر عهده بگیرند.»

«ما یک تیم سرد و گرم چشیده ایم. ما این را در 25 دقیقه ی اول دیدیم. این خیلی خوب بود.»

زوبیزارتا از احتمال بالای قهرمانی بارسا در این فصل البته با حضور رئال و اتلتیکو سخن گفت:«اینلیگ برای هر سه تیم باز است. حالا هر حریفی برای ما مهم است چرا که امتیازات تعیین کننده هستند. این برای لیگ ما بسیار خوب است و من ازینکه بارسا در این جنگ قرار دارد، خوشحالم.»

«اینکه سه تیم در لالیگا شانس قهرمانی دارند برای لالیگا خیلی خوب است. یک بازی می تواند همه چیز را تغییر دهد و اتلتیکو دوباره شانس اول قهرمانی شود.»

     
آی اسپورت
2014-03-03 23:00:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر