فهرست
پسر فتح‌الله‌زاده: بلاتکلیفی استقلال پدرم را به این روز انداخت!
پسر فتح‌الله‌زاده: بلاتکلیفی استقلال پدرم را به این روز انداخت!

پسر فتح‌الله‌زاده: بلاتکلیفی استقلال پدرم را به این روز انداخت!

آی اسپورت- حسین فتح‌ا...زاده از حال و روز پدرش می‌گوید. او اتفاقات استقلال را مسبب بستری شدن مدیرعامل سابق آبی‌ها در بیمارستان می‌داند:
چه اتفاقی افتاد که پدر به این شرایط رسید؟ او مانند همیشه که برای ورزش می رود از خانه بیرون رفت و هنگامی که در حال کوهنوردی بود به دلیل بالا و پایین رفتن فشار خونش از ناحیه قفسه سینه احساس درد کرده و سپس به تصور اینکه مشکل خیلی جدی نیست قصد داشته به خانه برگردد که به یکباره حالش بدتر می شود و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود و مراحل درمانی روی او آغاز می شود.
پزشکش چه گفت؟ گفته که دلیل اصلی این اتفاق استرس و شرایط روحی اش بوده است...
او معمولا در این روزها به دلیل فشار های کاری و فصل نقل و انتقالات یا از دست برخی بازیکنان دچار این حملات می شد اما الان که دور از فضای فوتبال است چرا به این مشکل برخورد؟ اتفاقا ما خیلی خوشحال هستیم که او دور از این فضاها قرار دارد اما او خیلی به مسایل باشگاه استقلال دقت دارد و به نظر می‌رسد که حساسیت او برای استقلال و شرایط این تیم در این روزها باعث اصلی این اتفاق بوده است.
یعنی نگران استقلال است؟ بله! او در این مدت به ویژه در هفته گذشته تا همین دو، سه روز پیش از بلاتکلیفی استقلال حرص می خورد و نگرانی اش بیشتر و بیشتر می شد.
 فکر می کنی بتواند باز هم در فضای پراضطراب مدیریت باشگاه بزرگی مانند استقلال فعالیت کند؟ نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم چون این به شرایط جسمانی خودش و توصیه های پزشک مربوط می شود.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-15 17:34:29
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۱۸
آقا اگرمانخوایم فتح الله زاده به استقلال فکرکنه و مریض بشه باید کیو ببینیم؟!
پسرش داره منت هم سراستقلال میذاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر