فهرست
اشتباه بزرگ سیمئونه و آنچلوتی
اشتباه بزرگ سیمئونه و آنچلوتی

اشتباه بزرگ سیمئونه و آنچلوتی

آی اسپورت- این دو مربی که از معروف ترین و محبوب ترین مربیان دنیا هستند در جریان دیدار یکشنبه شب دو تیم در رقابت های لالیگا مرتکب یک اشتباه بزرگ شدند. مربی ایتالیایی مارسلو و کارواخال را روی نیمکت قرار داد و سیمئونه تا دقیقه ی 83 برای اولین تعویض اتلتیکو مادرید صبر کرد و در زمانی که تیمش واقعا از نظر فیزیکی ضعیف شده بود دست به تعویض زد.

چیزی که همیشه در فوتبال شاهد آن بودیم این بوده که نتایج روی تحلیل های پس از بازی تاثیر شدیدی می گذارند. اما ایده ی "نیروی تازه" ی آنچلوتی که با درون ترکیب قرار دادن آربلوآ و کوئنترائو همراه بود نتوانست یک مزیت در این بازی بزرگ باشد. اگرچه بزرگ ترین مربیان دنیا هم اشتباه می کنند و در حقیقت آنچلوتی اشتباه خود را در اواخر بازی جبران کرد اما او می توانست تیم خود را در آخرین دقایق بازی با آوردن خسه تواناتر کند. بازیکنی که نشان داده در بازی های بزرگ می تواند خود را اثبات کند. او ایسکو را ترجیح داد چون دی ماریا خسته بود. کارلتو در این بازی اشتباه کرد اما تیم کارلتو در این فصل آنقدر خوب بوده که با یک یا دو اشتباه نمی توان در مورد توانایی های وی نظر داد.

چنین نکته ای دقیقا در مورد چولو سیمئونه صدق می کند. او مربی بسیار بزرگی است. اما در این دیدار مرتکب اشتباه بزرگی شد.این بار اشتباه از ترکیب یازده بازیکن ابتدای بازی نبود که به نظر می رسد حتی با وجود نیمکت نشینی ویا سیمئونه بهترین ترکیب را به میدان فرستاد. اشتباه در تعویض سیمئونه بود. او 83 دقیقه مردانش را در برابر رئال مادریدی بدون تعویض رها کرد که هر لحظه بهتر بازی می کرد. او سبولا را به جای آردایی وارد زمین کرد که عالی بازی کرده بود. در حالی که بازیکنانی مثل دیگو، سوسا و ویا روی نیمکت منتظر ورود به زمین و هنر نمایی بودند. "نیروی تازه" همیشه موضوع مهمی است.

     
آی اسپورت
2014-03-04 00:51:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر