فهرست
اولین تجربه خطیبی خارج از تبریز: سال‌های دور از خانه
اولین تجربه خطیبی خارج از تبریز: سال‌های دور از خانه

اولین تجربه خطیبی خارج از تبریز: سال‌های دور از خانه

آی اسپورت - سرمربی فصل پیش تراکتورسازی در لیگ پانزدهم روی نیمکت سیاه جامگان می‌نشیند. تیمی مشهدی که پرستاره نیست و فصل بعد کار سختی برای ماندن در لیگ برتر دارد. خطیبی که از سال 90 که مربیگری را آغاز کرده، تا امروز فقط در تیم‌های تبریزی بوده و فصل بعد برای اولین بار در شهر دیگری مربیگری می‌کند. خطیبی با تیم‌های تبریزی کارنامه قابل دفاعی دارد. او فصل 90/91 ماشین‌سازی را در رده دوازدهم لیگ یک تحویل گرفت و با این تیم سوم شد. فصل بعد، گسترش فولاد رده نهمی را گرفت و با قهرمانی در لیگ یک، به لیگ برتر صعود کرد. خطیبی در لیگ برتر هم تا اواسط فصل سرمربی گسترش فولاد بود و این تیم در نهایت توانست لیگ برتری باقی بماند. خطیبی فصل پیش به تراکتورسازی رفت و تیم قدرتمندی ساخت، هر چند اواخر فصل از کار برکنار شد و تونی جای او را گرفت.
سابقه خطیبی در تبریز نشان می‌دهد او توانایی مدیریت تیم‌های کم‌ستاره را دارد، اما باید بتواند در مشهد هم این کار را تکرار کند.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-16 14:00:33
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۳۸
رسول خطیبی مربی بزرگی خواهد شد او مربی باانگیزه و باهوش و متعصب و جاه طلب است که او را به موفقیتهای بزرگی خواهد رسوند اگه می زاشتن تو تراکتور کار کنه قطعا قهرمانی رو از دست نداده بود
arash
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۵۰
به عنوان یه تراکتوری برای رسول خطیبی و تیم جدیدش آرزوی موفقیت دارم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر