فهرست
گاف مربیان لیگ برتری: یک هافبک، بهترین مدافع لیگ شد
گاف مربیان لیگ برتری: یک هافبک، بهترین مدافع لیگ شد

گاف مربیان لیگ برتری: یک هافبک، بهترین مدافع لیگ شد

آی اسپورت - کانون مربیان فوتبال ایران (ایفکا) امروز بهترین‌های سال فوتبال ایران را از نگاه مربیان و کارشناسان انتخاب کرد. اقدامی ارزشمند که اولین قدم‌ها در مسیر انتخاب بهترین‌های لیگ با الگوهای جهانی و حرفه‌ای است. لیستی که کانون مربیان منتشر کرده در کنار همه جذابیت‌هایش، نشان داد مربیان ایرانی علاقه چندان به پیگیری لیگ ندارند.
یکی از نکات عجیب این نظرسنجی، آرای مربیان و کارشناسان به مرتضی پورعلی‌گنجی به عنوان بهترین مدافع لیگ برتر بود. فارغ از مسائل سلیقه‌ای،‌ پورعلی‌گنجی این فصل فقط 13 بازی در لیگ برتر انجام داد و در 11 بازی از این 13 بازی، هافبک دفاعی تیم منصوریان بود. منصوریان فقط در دو بازی پیش از جام ملت‌های آسیا به درخواست کی‌روش از پورعلی‌گنجی در پست مدافع میانی استفاده کرد. آرای مربیان به یک هافبک به عنوان بهترین مدافع لیگ، این ذهنیت را به وجود می‌آورد که مربیان و کارشناسان فوتبال ایران مسابقات لیگ برتر را دنبال نمی‌کنند و صرفا پست پورعلی‌گنجی در بازی‌های تیم ملی را معیار قرار داده‌اند. مربیانی که دائما کی‌روش را به اتهام تماشا نکردن مسابقات لیگ برتر از داخل ورزشگاه سیبل انتقادات‌شان می‌کنند.
کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-16 14:51:41
نظر دهید
۱ نظر
جلیل
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۴۰
این بازیکن که کمتر از نصف بازیها را تو لیگ ایران بود. به خدا اگه نمیتونن انتخاب نکنند بهتره.انتخاب اینا از انتخابات ای اف سی فاجعه بار تره اونوقت از ای اف سی گله میکنند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر