فهرست
صادقیان: پرسپولیس من را نخواهد، می‌روم
صادقیان: پرسپولیس من را نخواهد، می‌روم

صادقیان: پرسپولیس من را نخواهد، می‌روم

پیام صادقیان در مورد وضعیت مبهمی که برای ماندن یا جدایی از پرسپولیس دارد، گفت: فعلاً تصمیمی نگرفته‌ام و چند روز پیش هم گفتم که اولویتم ماندن در پرسپولیس است. سال گذشته نتوانستم در پرسپولیس هواداران را راضی کنم و به خاطر محبت آنها و دینی که به پرسپولیس دارم، دوست دارم بمانم و همه چیز را جبران کنم.
برای ماندن در پرسپولیس با کسی صحبت کرده؟ تاکنون هیچکس در مورد ماندن در پرسپولیس حرفی با من نزده و من هم چند بار پیگیر بودم که کسی جوابم را نداد.
 فکر می‌کنی در لیست برانکو برای فصل بعد حضور داشته باشی؟ من بارها گفته‌ام که برانکو از لحاظ فنی به من اعتقاد دارد و این را به خودم هم گفته بود. متأسفانه اتفاقاتی افتاد که از پرسپولیس دور شدم و حالا هم نمی‌دانم دقیقاً سرمربی تیم چه نظری در موردم دارد. اگر برای فصل آینده در فهرست پرسپولیس نباشم، مشخص می‌شود که برانکو نظری روی من نداشته است.
تا چه زمانی می‌خواهد برای پرسپولیس صبر کند؟ من تا چند روز مانده به پایان فصل نقل‌وانتقالات برای پرسپولیس صبر می‌کنم چون این تیم را از صمیم قلب دوست دارم. می‌خواهم فصل قبل را جبران کنم تا هواداران پرسپولیس هم به طور صددرصد از من راضی باشند اما اگر مرا نخواهند چاره‌ای ندارم و مجبورم که از پرسپولیس بروم.
شایعه مذاکرات جدی‌ با دو باشگاه نفت تهران و تراکتورسازی تبریز: من ترجیح می‌دهم در مورد این موضوع حرفی نزنم. از اکثر تیم‌های خوب لیگ برتر پیشنهاد دارم. پیشنهاد خارجی هم داشته و دارم. فعلاً صبر می‌کنم تا ببینم چه شرایطی به وجود خواهد آمد ولی هواداران پرسپولیس بدانند که دوست دارم در این تیم بمانم. با این حال خودم را تحمیل نمی‌کنم. قطعاً هر چه قسمت باشد همان خواهد شد.
     
آی اسپورت
2015-06-16 15:17:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر