فهرست
مصاحبه آگوئرو: دوست دارم امسال توپ طلا را ببرم
مصاحبه آگوئرو: دوست دارم امسال توپ طلا را ببرم

مصاحبه آگوئرو: دوست دارم امسال توپ طلا را ببرم

آی اسپورت-سرخیو آگوئرو مصاحبه ای با وی  سایت گل انجام داده که خلاصه آن را در زیر می خوانید:
توپ طلا: واقعیت این است که اگر توپ طلا را ببرم خیلی خوشحال می شوم. سال فوق العاده ای داشتم. بعضی از بازی ها را از دست دادم. اما فصلم خیلی خوب بود. نه؟ لیگ برتر این ویژگی را دارد که در تمام دنیا دیده می شود. دوست دارم کاندیدای دریافت توپ طلا شوم. به نظرم این برای هر بازیکنی مهم است.
بالا رفتن مسئولیتش در سیتی در صورت جدایی بازیکنان اصلی: نه نه، هر فصل من سعی می کنم بهترین عملکردم را ارائه دهم. چه بازیکنی برود و چه بیاید. من همیشه و هر سال سعی می کنم که پیشرفت کنم. مسئولی من این است که برای سیتی همه تلاشم را یکنم تا جام ببرد.
مشکل مسی در سال 2014: نه. مشکل اینجاست که من زیاد صحبت نمی کنم. هر بار من با او صحبت کردم درباره مسائل خانوادگی بوده و ما در زندگی با هم دوست هستیم. اما من هیچ گاه درباره اتفاقاتی که برای او در بارسا افتاده صحبت نمی کنم. واقعیت این است که من چیزی نمی دانم و اگر هم می دانستم نمی گفتم.
خوشحال بودن در من سیتی: بله، خیلی خوشحالم. از 4 سالم در سیتی لذت برده ام و هنوز سال های زیادی هم پیش رو دارم. خیلی خوشحالم.
ملاقات با دکتر ایتالیایی با مسی: ما برای چکاپ رفتم. چیزهای عادی. او به ما توصیه هایی کرد که چه کنیم که اوضاع فیزیکی مان بهتر شود و چه چیزهایی بخوریم. خوشحالم. چون به نظرم این روزها خیلی مهم هستند و مهم است که در این روزها مراقب خودت و خوراکت باشی.
ریکاوری بعد از جام جهانی: من در جام جهانی مصدوم بودم و همیشه ریکاوری کار سختی است. سخت تر از آن این است که بعد از مصدومیت روی فرم باشی. به خاطر جام جهانی، سبک زندگی من کمی تغییر کرد. کاری که می کنم و غذایی که می خورم. اما این روزها بهترم. دیگر زیاد مصدوم نمی شوم. سعی می کنم اتفاقی که در جام جهانی و قبل از آن افتاد دیگر نیفتد.
اهداف من سیتی: سیتی هر سال سعی می کند که پیشرفت کند و من نمی دانم که فصل بعد چطور خواهد بود. مطمئنا باشگاه همیشه از ما می خواهد که برنده باشیم و جام ببریم. سیتی هر سال برای جام بردن آماده است. لیگ قهرمانان هم رقابت بزرگی است و سیتی به خوبی سعی می کند که آن را ببرد.
جدال های پیش رو: برای همه چیز آماده ام.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2015-06-16 18:30:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر