فهرست
ایراد گونش از تیم ملی امید:سرعت تیم پایین است
ایراد گونش از تیم ملی امید:سرعت تیم پایین است

ایراد گونش از تیم ملی امید:سرعت تیم پایین است

آی اسپورت- تیم فوتبال امید ایران برای برگزاری اردوی تدارکاتی به ترکیه سفر کرده است. این تیم هر روز تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر محمد خاکپور سرمربی تیم امید برگزار می کند. تمرین دیروز امیدها یک میهمان سرشناس داشت؛سنول گونش.سرمربی سابق تیم ملی ترکیه در محل تمرین بازیکنان امید ایران حاضر شد و دقایقی تمرین بازیکنان را زیر نظر گرفت.حضور گونش با استقبال کادر فنی تیم امید و به ویژه محمد خاکپور روبرو شد و او در پایان تمرین از گونش خواست تا برداشتش را از وضعیت تیم امید و البته نحوه تمرینات او بگوید.
گونش ابتدا از تعداد کم نفرات کادر فنی تیم امید اظهار تعجب کرد و به خاکپور گفت چرا تعداد دستیاران او در کادر فنی تا این اندازه کم است و خاکپور در پاسخ گفت که دو تن از دستیارانش در روز های گذشته و در آستانه این سفر با تیم امید قطع همکاری کرده اند. در ادامه گونش به خاکپور تاکید کرد که بازیکنان بااستعدادی را در تیم امید ایران می بیند که از منظر فنی در درجات بالایی قرار دارند اما سرعت بازیکنان تیم پایین است. گونش همچنین به خاکپور توصیه تاکید کرد که روی بازی تکضرب اصرار و پافشاری فراوانی داشته باشد چرا که این سبک از فوتبال نیز در تیمش کمتر دیده می شود و همین ایرادات می تواند در بازی های رسمی درسرساز شود.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-16 18:45:33
نظر دهید

۱ نظر
مجید
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۶
------اصرار در بازی تک ضرب از طرف گونش--مگر فوتبال نوین غیر از پاس با ضرب کم میباشد--ببینید احتمالا تمرین امد چه خرتو خری بوده که گونش به زبان آمده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر