فهرست
پیش‌بازیِ برزیل – کلمبیا / دو مربی، دو تصمیم
پیش‌بازیِ برزیل – کلمبیا / دو مربی، دو تصمیم

پیش‌بازیِ برزیل – کلمبیا / دو مربی، دو تصمیم

آی‌اسپورت – کلمبیا با شکستی عجیب و نمایشی ضعیف مقابلِ ونزوئلا، کارش را برایِ صعودِ به دورِ بعد سخت کرد. شاگردان پکرمن برایِ بقا در کوپا امریکا نباید مقابلِ برزیل شکست بخورند و برایِ این کار باید خیلی بهتر از بازیِ دورِ اول باشند. تصمیم بزرگِ پکرمن در این بازی انتخابِ مهاجمینش است. آیا تاکتیسینِ بزرگِ آرژانتینی بازهم از دو مهاجم استفاده خواهد کرد یا به بازی با یک مهاجم برخواهد گشت. و مهمتر از آن آیا بازهم فالکائو در ترکیبِ اصلی قرار خواهد گرفت و جکسون مارتیز و تئو گوتیرز نیمکت‌نشین خواهند بود؟
از سویِ دیگر دونگا هم تصمیمِ تاکتیکیِ مهمی پیشِ رو دارد. با توجه به نمایشِ دیگو تاردلی در بازی مقابلِ پرو، آیا او بازهم به عنوانِ مهاجمِ نوک برایِ سلسائو بازی خواهد کرد، یا گزینه‌هایِ تهاجمیِ دیگری مثلِ فرمینو و داگلاس کاستا شانسِ حضور در ترکیبِ اصلی را پیدا خواهند کرد. آنچه مسلم است تکیه‌یِ برزیل همچنان، و تا آخرِ تورنمت، به نیمار خواهد بود. نیمار در بازیِ قبل 1 گل زد، 1 پاسِ گل داد، 4 پاسِ کلیدی داد، 5 دریبلِ موفق زد و 6 ضربه به دروازه داشت. در یک کلام او یک سطح بالاتر از بقیه بازی می‌کرد.
کلمبیا برایِ پیروزی در این بازی و انتقامِ حذف از جامِ جهانیِ 2014 باید راهی برایِ مهارِ نیمار پیدا کند و امیدوار باشد خامس رودریگز و خوان کوادرادو به فرمِ خوبِ سابقشان بازگردند.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-17 11:40:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر