فهرست
توافق تونی و تراکتور: تخفیف به شرط خوش حسابی
توافق تونی و تراکتور: تخفیف به شرط خوش حسابی

توافق تونی و تراکتور: تخفیف به شرط خوش حسابی

آی اسپورت – سرمربی پرتغالی تراکتورسازی برای ادامه همکاری با این تیم به توافق رسیده و فصل آینده هم می‌تواند روی نیمکت این تیم بنشیند. اختلاف تراکتوری‌ها و تونی بر سر 100 هزار دلار بود. تونی درخواستی یک میلیون و چهارصد هزار دلاری از تراکتورسازی داشت اما آن‌ها اصرار داشتند او صدهزار دلار دستمزدش را پایین بیاورد. در نهایت تونی حاضر شد این تخفیف را به تراکتوری‌ها بدهد، مشروط به اینکه آن‌ها هم مبلغ قرارداد او را به 10 قسط تقسیم کنند و هر ماه به موقع پول او و دستیارانش پرداخت شود. با توجه به اینکه حضور خطیبی در سیاه‌جامگان قطعی شده و منصوریان مقصدی جز استقلال یا نفت نخواهد داشت، مدیران تراکتورسازی هم می‌خواهند تونی را روی نیمکت تیم‌شان حفظ کنند. با وجود مخالفت بعضی اعضای هیات مدیره، بعید به نظر می‌رسد مشکلی برای بازگشت تونی به تبریز وجود نداشته باشد.
کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-06-17 13:03:01
نظر دهید
۶ نظر
-
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۱۷
قرارداد تونی با تراکتور 400 هزار دلاره . چرا اینقدر دروغ مینویسین ؟
-
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۲۲
اوستوروم بو خبری یازانین آزینا
1میلیون 400 هزار دلار هچ سیزین آغزیزا یرلشیر ؟
امیر تبریز اوغلی
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۴
یاشاسن تونی کبیر یاشا
-
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
دستیاره پیرمرده بدون تیم پسرش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
ایا این ادم جایی بهتر از اینجا پیدا میکنه هم نتیجه نگیره هم هیچ دستاوردی نداشته باشه بیاد خودش و پسرش که نه فوتبالیست بوده نه رزومه ای داره پولشونو بگیرن و ده برو که رفتیم تراکتور با هوادارای این مربی به هیچ جا نمیرسه
هوادار
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۲۸
آخه مگه کل تیرختور چند می ارزه که 4_5 میلیارد بده به تونی ??!!!!
بعدش هم کسی که 1 میلیونو 4 صد هزار دلارو می ده نمی تونه 100 هزار دلار دیگه هم جور کنه بده ???!!!!
تراختورچی
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۵
آقا چرا از کاه،کوه میسازی؟ خطیبی کدوم....یه؟ ما اونو بااردنگی ازتیم بیرون کردیم،رفت پی کارش!!! کسیکه تبریزیست از یک قرانش هم بنفع تراختورنگذشت وشکایتش پابرجاست،اما این خارجی که نه همزبان ونه هم مذهب ماست،بخاطر حل مشکل تراختور،از 330میلیون خود گذشت میکند!! ننگ ونفرین برخائن!(معنی خائن:دشمن خودی را خائن میگویند)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر