فهرست
پیکه :مدیر بارسلونا نمی شوم
پیکه :مدیر بارسلونا نمی شوم

پیکه :مدیر بارسلونا نمی شوم

آی اسپورت- جرارد پیکه ، دفاع وسط بارسلونا در اجلاس " فوتبالیست ها در مقابل خبرنگاران " در مورد شرایط باشگاهش صحبت کرد . در این مراسم والدین این بازیکن و همچنین زوبی زارتا نیز حضور داشتند .
پیکه گفت :"‌کار کردن در مقابل این همه آدم تحسین بر انگیز است ... باید البته حد و مرزی برای خودت تعیین کنی که لطمه نخوری گاهی انتقادات خیلی سخت هستند . وقتی می بری همه چیز خوب است ، اما وقتی می بازی همه چیز ظالمانه می شود . "
خود را در مقابل 90 هزار نفر تصور می کنم . حقیقتا فکر می کنید که یک بازیکن که وارد زمین می شود ، تلاشش را نمی کند ؟ در مقابل والنسیا نتوانستیم درست بدویم و از نظر ذهنی بهتر از حریف نبودیم . اما ما فوتبالیست هستیم و باید با چنین شرایطی کنار بیاییم . "
بازیکن بارسلونا در مورد روند  این تیم گفت :"‌به نظرم در سطح اول به رقابت ادامه می دهیم . آمار نشان می دهد که کمترین گل را خورده ایم و در لالیگا بیشترین گل را زده ایم . "
پیکه در مورد بحث ساخت نیوکمپ جدید هم گفت :"‌حقیقتا بحث استادیوم بحث مشکلی است . در موردش نوستالژی داریم اما استادیوم جدید باعث رشدمان می شود . این بحث مربوط به مدیران است اما بازسازی یک تصمیم درست است . "
وی از سویی در مورد بحث صحبت هایش در کنفرانس مطبوعاتی گفت :"‌بارها شده که با خود گفته ام که در مورد موضعات دیگری صحبت می کنم اما دومین سوالی که از من شده ، ذهنم را منحرف کرده است و باعث شده که حرفهایی بزنم که تیتر شود . دوست دارم از فوتبال صحبت کنم اما از  داوری ها ، اختلافات و ... صحبت می شود و کمترین صحبت در مورد فوتبال است . "
وی با یاد آوری پیروزی 6 بر دوی تیمش مقابل رئال گفت :" دوست داشتم بیشتر چنین شب هایی را تجربه کنم . همه چیز یک جنون بود و سریع پیش رفت ."‌و در ادامه با خنده گفت :" روی گل خودم در ابتدا فکر کردم که به لئو پاس بدهم تا ‌‌هت تریک کند اما با خود گفتم که :" گندش بزنند "
پیکه در مورد این که آیا در آینده می تواند مدیر بارسا باشد یا خیر هم گفت :" نه ،‌خود را نمی توانم به عنوان مدیر تصور کنم ."

‌و در مورد لقب " فراتر از یک باشگاه "‌برای بارسلونا هم گفت :"‌هم به سود ماست و هم به ضررمان . این باعث می شود که همه هواداران هر کاری که می خواهند را انجام بدهند و حتی گاهی سنگ روی سقف خودمان بریزند . "

     
آی اسپورت
2014-03-04 09:21:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر