فهرست
اتفاق روز:  ورود خبرنگاران زن هم به سالن آزادی ممنوع شد
اتفاق روز: ورود خبرنگاران زن هم به سالن آزادی ممنوع شد

اتفاق روز: ورود خبرنگاران زن هم به سالن آزادی ممنوع شد

ورود کلیه بانوان به سالن‌ 12 هزار نفری آزادی در طول مسابقات لیگ جهانی ممنوع شد. یک منبع آگاه در فدراسیون والیبال ضمن تایید این خبر، اعلام کرد که تمهیدات ویژه‌ای برای رفت و آمد و خدمات رفاهی تماشاگران در نظر گرفته شده است و بلیت‌های مسابقات والیبال ایران و آمریکا نیز از طریق اینترنت به فروش رسیده است.
پیش از این گفته شده بود فدراسیون والیبال تدبیری برای ورود تعداد مشخصی از تماشاگران خانم با کارت شناسایی مخصوص اتخاذ کرده است، اما این موضوع با واکنش تندی از سوی برخی جریانات همراه شد به طوری که روز گذشته (سه شنبه) در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای غواص برخی با در دست داشتن پلاکاردهایی از مردم برای اعتراض گروهی نسبت به حضور بانوان در مسابقات والیبال دعوت می‌کردند.
‌البته فدراسیون والیبال روز گذشته اعلام کرده بود که خرید بلیت برای خانم‌ها دیگر امکان پذیر نیست. این در حالی است که ناظران فدراسیون جهانی والیبال حساسیت ویژه‌ ای روی حضور خانواده‌ها در مسابقات لیگ جهانی والیبال دارند.
فدراسیون جهانی والیبال با تک جنسیتی شدن محیط های ورزشی به شدت مخالف است و مسئولان بلند پایه این فدراسیون قبلا متذکر شده بودند که در صورت تک جنسیتی شدن سالن‌های والیبال در ایران و ممانعت از ورود خانم‌ها به ورزشگاه، ایران از میزبانی در سطح یک لیگ جهانی والیبال محروم خواهد شد.
تیم ‌ملی والیبال ایران از ساعت 21 روزهای جمعه و یکشنبه 29 و 31 خرداد ماه میزبان تیم ‌ملی والیبال آمریکا خواهد بود.
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-17 15:46:20
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
بهتر
یوسف
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۴۸
دیوثا! شهیدا رفتن جونشونو دادن مملکت دست اجنبی دیوث نیفته نه اینکه خودی های دیوث دخترارو محدود کنن!
-
چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
یعنی به خاطر چندتا امل اینده ورزش مملکت عوض می شه!!!کاش ما هم امل می شدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر