فهرست
مسول حقوقی پرسپولیس:حکم AFCحاصل تلاش‌های ما بود!
مسول حقوقی پرسپولیس:حکم AFCحاصل تلاش‌های ما بود!

مسول حقوقی پرسپولیس:حکم AFCحاصل تلاش‌های ما بود!

آی اسپورت- پس از اعلام حکم جریمه باشگاه پرسپولیس،آرش نجفی مدیرحقوقی باشگاه پرسپولیس ادعا کرد که تلاش‌های او و باشگاه پرسپولیس باعث شده تا چنین حکمی صادر شود و آنها از محرومیت هواداران جلوگیری کرده‌اند.
ادعاهایی که به نظر نمی‌رسد چندان هم درست باشد:«ناظر بازی درباره روشن کردن آتش گزارشی داده بود اما آنچه منجر به صدور حکم محرومیت شد، طرح همان مسائل سیاسی و مذهبی بود. قوانین AFC و FIFA صراحت دارد که در بازی‌های فوتبال پرداختن به هرگونه مسائل سیاسی و مذهبی ممنوع است و این موضوع همواره با وسواس خاصی پیگیری می‌شود.
در واکنش به شکایت عربستانی‌ها ما هم مدعی شدیم که باشگاه هیچ دخالتی در سر دادن شعارها نداشته اما قانون می‌گوید فارغ از اینکه باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها- در بازی‌های ملی- در رخ دادن چنین اتفاقاتی مقصر باشند یا نباشند، روی این اتفاق‌ها کنترل داشته باشند یا نداشته باشند، در قبال آنچه از سوی هواداران روی می‌دهد مسوولیت دارند. باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را کرد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا جرایم کمتری در نظر بگیرد و احکام سبک‌تری را اعمال کند و شاید اگر همین اقدامات نبود، به جای محرومیت تعلیقی از حضور هواداران با محرومیت قطعی آنها روبه‌رو می‌شدیم اما به هر حال AFCهم قوانین خود را دارد و نمی‌تواند آنها را نادیده بگیرد.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-06-17 18:10:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر