فهرست
اولین بازی ایران در جام جهانی؛ با تیم سید۴
اولین بازی ایران در جام جهانی؛ با تیم سید۴

اولین بازی ایران در جام جهانی؛ با تیم سید۴

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال ایران با قرار گرفتن در سید سوم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فرصت خوبی برای قرار گرفتن در گروهی مناسب دارد و البته اولین بازی نیز می‌تواند فرصتی مناسب برای شروعی خوب در این رقابت‌ها باشد. بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فیفا، تیم‌های سید سوم گروه‌های هشت گانه اولین بازی خود را با تیم‌های سید چهارم برگزار خواهند کرد. با توجه به اینکه ایران با تیم‌های آسیایی روبه‌رو نمی‌شود به این ترتیب یکی از تیم‌های نیجریه، مراکش، پاناما یا صربستان اولین حریف ایران در جام جهانی خواهند بود. تیم‌های سید سوم دومین بازی خود را مقابل تیم‌های سید اول برگزار می‌کنند و آخرین بازی مرحله گروهی نیز با تیم سید دوم برگزار خواهد شد. مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روز جمعه، ۱۰ آذرماه برگزار خواهد شد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-11-18 10:40:00
نظر دهید

۲ نظر
عطا- تبریز
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
داداش این سید چهار نیست جایگاه چهاره.جایگاه تیم ها در هر گروه هم قرعه کشی میشن.ممکنه روز اول با سید 1 یا سید 2 یا سید 4 بازی کنیم.
کامران
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
برای آی اسپورت متاسفم شما به سایت بازیا رفتی دیدی نوشته بازی اول مثلا A3باA4 فکر کردی پس بازی اول ایران با سید چهار است در حالیکه قرار گرفتن در موقعیت جدول با قرعه کشی است یعنی اگه ایران در گروه C قرار گرفت بعد قرعه دیگری در می آورند که ببینند c2-c3-یاc4 است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر