فهرست
اعتراف آگوئرو؛ دیگر از مسی حتی سئوال هم نمی پرسم
اعتراف آگوئرو؛ دیگر از مسی حتی سئوال هم نمی پرسم

اعتراف آگوئرو؛ دیگر از مسی حتی سئوال هم نمی پرسم

آی اسپورت – سرخیو آگوئرو اعتراف کرده در چند سال اخیر  در اردوهای تیم ملی آرژانتین سعی کرده لیونل مسی را به پیوستن به منچسترسیتی متقاعد کند اما تعهد این بازیکن به بارسلونا آنقدر قوی است که تلاش برای این کار بی فایده به نظر می رسد و آگوئرو گفته دیگر از این کار دست کشیده است.
هر دو ستاره در حال حاضر به همراه تیم ملی کشورشان در شیلی و مسابقات کوپا آمه ریکا به سر می برند. آگوئرو می گوید: «بله، من سعی کردم مسی را وسوسه کنم که به منچسترسیتی بیاید، برای تیم ما خریدن بهترین بازیکن دنیا، یک اتفاق فوق العاده است، اما او خیلی به بارسلونا متعهد است. من چندین بار خواسته ام او را متقاعد کنم اما دیگر از او حتی در این مورد سئوال هم نمی کنم. می دانم که او بارسا را ترک نخواهد کرد.»
آگوئرو در مورد وضعیت خودش هم حرف زد و گفت با وجودی که یک فصل طولانی را در فوتبال انگلیس پشت سر گذاشته اما درکوپا آمه ریکا کاملا سرحال است: «اصلا نگران خستگی و اینطور مسائل نیستم. بله یک فصل طولانی را پشت سر گذاشته ایم اما همیشه آرزوی بازی در تیم ملی کشورم را دارم به ویژه وقتی که شانس قهرمان شدن هم داشته باشیم. اکثر تیمهای بزرگ لیگ برتر انگلیس در کوپا آمه ریکا نماینده دارند و باشگاه هایی مثل بارسلونا، رئال مادرید، پی.اس.جی و بایرن هم همینطور. بعداز بازیها وقت برای استراحت داریم و مطمئن باشید فصل بعد را با آمادگی کامل در منچسترسیتی شروع خواهم کرد. »
     
آی اسپورت
2015-06-18 02:39:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر