فهرست
جنجال در رختکن تیم‌ملی؛ فریاد کی‌روش بر سر شجاعی
جنجال در رختکن تیم‌ملی؛ فریاد کی‌روش بر سر شجاعی

جنجال در رختکن تیم‌ملی؛ فریاد کی‌روش بر سر شجاعی

آی اسپورت - در نیمه اول بازی ایران و ترکمنستان که در نهایت با تساوی یک بر یک تمام شد مسعود شجاعی بازی ضعیفی انجام داد و بین دو نیمه تعویض شد. شایعه شده که کارلوس کی‌روش در رختکن بر سر شجاعی فریاد کشیده است. خسرو حیدری می‌گوید: «کارلوس کی‌روش در تمرین شوخی ندارد. جدی است. موقع کار واقعا جدی است و یک بار که خود من اشتباه کردم، برق عصبانیتش من را گرفت.» این جمله‌ای است که اکثر بازیکنان می‌گویند. او موقع کار جدی است و خارج از کار شوخ‌طبع و مهربان. اما خدا نکند عصبانی شود، آنوقت کنار زمین و داخل رختکن، شدیدا برای بازیکنان قاطی می‌کند. هنوز فراموش نکرده‌ایم او حتی وقتی تیم ملی با اختلاف چند گل جلوست و یک بازیکن اشتباه می‌کند، چطور بطری‌ها را پرتاب می‌کند. بازیکنان تیم ملی هم می‌دانند که این سخت‌گیری‌های او به نفع‌شان است، نه ضررشان. حالا تصور کنید بین دو نیمه و در پایان بازی ایران و ترکمنستان کارلوس کی‌روش چقدر عصبانی بود. شاهدان روایت می‌کنند، او در رختکن ایران گرد و خاک به راه انداخته و از خجالت چند بازیکن حسابی در آمده است. کی‌روش برخلاف بعضی از مربیان فقط داد و بیداد می‌کند و برای یقه‌کشی وسط رختکن نمی‌رود. او در بین دو نیمه بازی از دست مسعود شجاعی بسیار عصبانی بود و به محض ورود به رختکن تا توانست سر این بازیکن داد و بیداد کرد و بعد هم او را از ترکیب بیرون کشید. شجاعی که بازیکن با تکنیکی است و توانایی زیادی دارد، مدتی است اشتباهات زیادی در زمین می‌کند. او گویا اعتماد به نفس لازم را ندارد و با بی‌دقتی توپ از دست می‌دهد. کی‌روش در این مدت خیلی پای شجاعی ایستاد و با وجود انتقادها همچنان به این بازیکن میدان داد. اما مسعود مقابل ترکمنستان هم ضعیف بازی کرد و پر اشتباه بود. کی‌روش با فریاد بر سر او و همینطور تعویضش نشان داد که چقدر از نحوه بازی این بازیکن ناراضی است.

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2015-06-18 14:35:35
نظر دهید

۷ نظر
سینا
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۵۲
نمی دونم شجاعی و حقیقی چرا تو تیم ملی ان. این همه بازیکن بهتر داریم.
-
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۹
اره حقیقی بره فروزی و پنگوئن بیان
حمید
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۱
حالا اگه قلعه نویی بود میگفتند دوران علی پروینی و... تموم شده!
at
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۲۹
"هنوز فراموش نکرده‌ایم او حتی وقتی تیم ملی با اختلاف چند گل جلوست و یک بازیکن اشتباه می‌کند، چطور بطری‌ها را پرتاب می‌کند" کدوم بازی دقیقا؟؟؟ داشتیم همچین چیزی؟
-
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
حقیقی دلاله
مازیار
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۳۴
at بله داشتیم همچین چیزی
بازی ایران با لبنان منظور بوده مقدماتی جام جهانی که 3-0 جلو بودیم کیروش عصبانی بود از بازیکنا که همون لحظه نکونام گل 4 رو زد
نگار
سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۱
این چیزی از ارزشامون کم نکرد ولی همه بد بازی کردن اگه جهانبخش و پور علی گنجی بودن بهتر بود من طرفدار آزمون هم هستم ولی ت. این بازی افت کرده بود و توپاش تو تیر بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر