فهرست
گزارش ویژه: دوباره جام ستاره ها
گزارش ویژه: دوباره جام ستاره ها

گزارش ویژه: دوباره جام ستاره ها

ماه رمضان ماهی است که بازیهای سالنی و چمنی پس از افطار برگزار می شود و رقابتهای مختلفی شکل می گیرد. بساط ورزش کردن و فوتبال بازی کردن و استخر رفتن هم برای خودش می تواند این ماه را ویژه تر هم بکند. در چند سال گذشته رقابتهای تحت عنوان جام ستاره ها برگزار می شد که ستاره عوالم فوتبال، سینما و تلویزیون و موسیقی در آن شرکت می کنند و چهره های مشهور هم می آیند و مردم هم حضوری فعال دارند و برای دیدن مسابقات بلیت می خرند تا ستاره های مورد نظرشان را ببینند و با آنها عکس بگیرند.
استقلال و پرسپولیس سرگروه بودند
اما در مراسم هفته گذشته دو تیم پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس به عنوان سرگروه های دو گروه سه تیمی انتخاب شدند و تیم های دیگر طبق قرعه ۴جایگاه خالی را تصاحب کردند. در گروه A پیشکسوتان استقلال، پاراگ و موسیقی و در گروه ب B پیشکسوتان پرسپولیس، هنرمندان و ۹۸ بازی خواهند کرد. البته تضمین این بوده که تیم ها با همه ستاره هایشان به این رقابتها بیایند و چهره های پرتعدادتری نسبت به سال گذشته از اهالی فوتبال، سینما و موسیقی در آن شرکت کنند. برگزار کننده این رقابتها پژمان جمشیدی بازیکن سابق پرسپولیس است که حالا وارد دنیای بازیگری در تلویزیون و تئاتر شده و خودش گفته که دوست دارد هر چه زودتر وارد سینما هم بشود.
ستاره ها چه کسانی هستند؟
اما اگر می خواهید بدانید که چه ستاره هایی به این مسابقات می آیند باید تا روز برگزاری مسابقات صبر کنید. هر چند که حضور مازیار فلاحی، احسان علیخانی، رضا یزدانی، پژمان بازغی، سام درخشانی، همایون شجریان در تیهای هنرمندان و موسبقی قطعی شده اما در تیم ۹۸ هم با حضور علی دایی و سایر بازیکنان تاریخ ساز نود و هشت تیمی قوی و کامل به مسابقات می آیند. از خداداد عزیزی گرفته تا افشین پیروانی و حمید استیلی، مهرداد میناوند، رضا شاهرودی، مهدی هاشمی نسب، نیما نکیسا و خلاصه اینکه هر ستاره فوتبال بازنشسته ای که فکر کنید در جام ستاره ها حضور پیدا می کنند. تیم پاراگ هم عادل فردوسی پور را در جمع بازیکنان خود دارد.پاراگ منتخبی از دانشجویان فوتبالیست دانشگاه صنعتی شریف است که در طول سال هر هفته دو جلسه تمرین می کنند و عادل فردوسی پور با همه دغدغه هایش در تمرینات این تیم شرکت می کند. البته عادل مصدوم است اما احتمال دارد به این مسابقات نرسد. رقابت های امسال در دو وقت ۲۵ دقیقه ای برگزار می شود و برطبق برنامه ریزی هرشب قرار است از چهره های ماندگار حوزه های هنر و فوتبال تجلیل شود و همین کار را برای رسانه ها سخت تر می کند. چون باید هر شب در مجموعه شهید کشوری حضور پیدا کنند. مسابقات به صورت کاملا حرفه ای برگزار می شود و داوران تایید شده از کمیته داوران فدراسیون فوتبال در این مسابقات حضور پیدا می کنند.
جوایز ارزنده
با توجه به اینکه اسپانسرهای خوبی برای رقابتها گرفته شده جوایز ارزنده ای هم به بازیکنان تیم های اول تا سوم داده می شود و همین انگیزه ها  را برای بردن جام بیشترمی کند. تیم های قدرتمندی هم در رقابتها شرکت می کنند و کم کم در طول سالها جام ستاره ها به معتبرترین تورنمنت فوتبالی ماه مبارک رمضان تبدیل شده است. بسیاری از رسانه ها برای مصاحبه با ستارگان موسیقی و تئاتر و سینما هم به این مسابقات می آیند و بساط مصاحبه کردن داغ است. حتی مسابقات قابلیت این را دارد که کنفرانس مطبوعاتی قبل و بعد از بازی برای تیم ها برگزار شود. باید دید امسال در مجموعه کشوری که بسیار بزرگتر از مجموعه سبز ونک است مسابقات چطور برگزار می شود و مردم چقدر از این مسابقات استقبال می کنند. هر چند که جای قبلی در ولنجک قرار داشت و کمی دورتر بود اما امسال مسابقات در حوالی سیدخندان ومتروی میرداماد است و دسترسی نسبت به سال گذشته بهتر است. همه منتظر درخشش همایون شجریان وعادل فردوسی پور در مستطیل سبز هستند و مطمئنا تقابل ستاره ها برای طرفداران و خوره های فوتبال جذاب خواهد بود. البته این تنها تورنمنتی نیست که در ماه رمضان برگزار می شود. مسابقات جام رسانه ها هم از تب و تاب خاص خودش برخوردار ست منتها وقتی نام ستاره ها مطرح می شود آن وقت است که توجه همه به این جام جذاب، جذب می شود.
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-18 13:00:21
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۴۴
غیر از عادل و تیم ٩٨ بقیه کرم شب تاب هم نیستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر