فهرست
کنایه رامبد جوان به عادل: من آمدم اما تو نیامدی!
کنایه رامبد جوان به عادل: من آمدم اما تو نیامدی!

کنایه رامبد جوان به عادل: من آمدم اما تو نیامدی!

عادل فردوسی‌پور و رامبد جوان دو مجری محبوب از سوی جشن حافظ به عنوان چهره‌های برگزیده تلویزیون در یک سال گذشته معرفی شدند. فردوسی‌پور به خاطر اجرای برنامه 90 و رامبد جوان به دلیل اجرای برنامه شاد خندوانه به عنوان چهره‌های برگزیده، جایزه و تندیس خود را دریافت کردند. در این بخش مرتضی حیدری مجری برنامه «پایش» و احسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل» که از امشب سری جدید آن روی آنتن می‌رود هم کاندیدا بودند. فردوسی‌پور و جوان توانستند احسان علیخانی که یک پرسپولیسی است را پشت‌ سر گذاشته و برنده این جایزه شوند.
رامبد به برنامه عادل آمد عادل نیامددر یکی از ویژه برنامه‌های نوروزی برنامه 90 بود که رامبد جوان که هنوز خبری از خندوانه‌اش نبود دعوت فردوسی‌پور را پذیرفت و لحظات مفرحی را در این برنامه ورزشی رقم زد اما در جشن حافظ مشخص شد که مجری برنامه 90 دعوت رامبد جوان برای حضور در برنامه خندوانه را رد کرده است. رامبد زمانی که برای دریافت تندیس خود روی سن رفت خطاب به فردوسی‌پور که مثل او برنده جایزه چهره ویژه تلویزیونی شده بود گفت: «عادل، با اینکه به برنامه من دعوت شدی اما خیلی کار بدی می‌کنی که نمی‌آیی» حالا باید دید عادل فردوسی‌پور که در جریان این مراسم با لبخند و سکوت به اظهارات رامبد جوان واکنش نشان داد سرانجام به این برنامه خواهد رفت یا نه؟ گرچه عادل ثابت کرده که از حواشی گریزان است و علاقه چندانی به حضور در برنامه‌های گفت‌وگو محور به عنوان مهمان ندارد.
وقتی عادل ظالم شد!حتماً با شخصیت «دیوی» در برنامه کلاه‌قرمزی آشنا هستید، عروسکی که همه چیز را برعکس می‌گوید و مثلاً‌ وقتی می‌گوید سلام منظورش خداحافظ است و به همین ترتیب در مورد بقیه کلمات هم این رویه را دارد. او در این برنامه بخشی را برای مهمانان و معرفی برندگان اجرا کرد که به شدت با استقبال روبه‌رو شد. دیوی وقتی خواست از عادل فردوسی‌پور نام ببرد او را به «ظالم رودکی‌دخت» صدا کرد که به نوعی مخالف «عادل فردوسی‌پور» باشد.
     
آی اسپورت
2015-06-18 14:52:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر