فهرست
اجاره 3ساله پردردسر استقلال؛ رفیق قلعه نویی شریک اقتصادی خانواده حجازی می شود؟
اجاره 3ساله پردردسر استقلال؛ رفیق قلعه نویی شریک اقتصادی خانواده حجازی می شود؟

اجاره 3ساله پردردسر استقلال؛ رفیق قلعه نویی شریک اقتصادی خانواده حجازی می شود؟

وقتی این خبر منتشر شد ابتدا خیلی ها تصور کردند یک شوخی رسانه ای است. سپس عده ای گفتند می خواهند با این کارها شان خانواده حجازی را پایین بیاورند! ولی بعدها مشخص شد قضیه واقعیت دارد و واقعا خانواده ی حجازی با پشتوانه ی یکی دو چهره پولدار قصد دارند استقلال را اجاره کنند.
وقتی آتیلا حجازی به ترکیه سفر کرد، قرار شد سعید رمضانی داماد خانواده  حجازی پیگیر کارهای اداری باشد و با نماینده وزارت ورزش صحبت کند. خبر رسید که قرار ملاقات او با امیررضا خادم هماهنگ شده درحالی که خادم گفته بود من دیگر مسئولیتی در مورد پرسپولیس و استقلال ندارم و همه مسئولیت ها به آقای نصرالله سجادی واگذار شده است.
رمضانی در مصاحبه ای گفت: "قرار است آتیلا جلو برود و کارها را به عنوان نماینده خانواده حجازی انجام دهد" اما سوال اینجاست که پشتوانه اقتصادی خانواده حجازی چیست؟ در روزهای گذشته 3 شایعه متفاوت در این زمینه بر سر زبان ها افتاده که در زیر به آن می پردازیم.
1- ابتدا شایعه شد که پشتوانه اقتصادی خانواده حجازی "پرهام" مالک باشگاه نساجی است. مرحوم حجازی در یک مقطع سرمربی نساجی شد و آن زمان رابطه خوبی با پرهام داشت. جالب اینکه پرهام از دوستان نزدیک امیر قلعه نویی هم هست! و طرفین همین هفته گذشته 4روز با هم به ترکیه رفتند. رمضانی در مورد این قضیه می گوید: "ما کاری به رفاقت آقای پرهام با دیگران نداریم و اگر قرار باشد کاری به صورت حرفه ای جلو برود این مسائل اصلا مطرح نیست." این حرف داماد حجازی شایعه شراکت پرهام با خانواده  ناصرخان را به  نوعی تایید می کند.
2- شایعه دوم حکایت از حضور فردی ایرانی به نام خشایار محسنی است که مالک باشگاه دی استرادای اسلواکی است. او هم به خانواده حجازی نزدیک است ولی واقعا مشخص نیست که آیا اجازه چنین کاری را به این فرد می دهند یا نه؟ البته یکی از اعضای خانواده حجازی بحث حضور خشایار محسنی را تایید نکرده است.
3- شایعه سوم حکایت از شراکت اقتصادی علی فتح الله زاده و علی انصاری (از سهامداران بانک آینده و بازار موبایل) با خانواده حجازی است. این خبر البته رسانه ای نشد و فتح الله زاده  هم به دلیل آنژیوگرافی 2-3 روز در بیمارستان بستری شد و حرفی هم درباره آن نزد. علی انصاری هم که زمانی با واعظ آشتیانی کار می کرد معمولا اهل مصاحبه نیست و حرفی در این مورد نزده اما به هرحال گزینه سوم محتمل تر از گزینه دوم به نظر می رسد.
اینکه چنین مجوزی (اجازه 3 ساله استقلال) را به خانواده حجازی بدهند یا نه، خودش سوال است. حجازی وقتی در قید حیات بود معمولا از اینکه به او بها، نمی دهند و مثلا مربی تیم ملی اش نمی کنند گلایه داشت. الان هم خود خانواده حجازی آن قدر ثروت ندارند که برای سه سال 90 میلیارد تومان استقلال را اجاره کنند مگر آنکه پولدارها با استفاده از اسم آن ها چنین کاری را انجام بدهند. به هرحال اسم ناصر حجازی به نوعی با استقلال عجین شده و همین حالا اکثر مسئولانی که پایگاه اطلاع رسانی او را اداره می کنند از استقلالی های قدیمی و دوستان زنده یاد حجازی هستند. اما آیا خانواده حجازی به زعم فعالیت های گذشته موفق به اجاره 3 ساله استقلال خواهند شد؟ شایعه شده اگر خانواده حجازی استقلال را اجاره کنند شانس پرویز مظلومی برای مربیگری در این تیم زیاد می شود.
     
آی اسپورت
2015-06-18 15:43:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر