فهرست
نتیجه نظرسنجي آس : ديه گو لوپس اشتباه كرد
نتیجه نظرسنجي آس : ديه گو لوپس اشتباه كرد

نتیجه نظرسنجي آس : ديه گو لوپس اشتباه كرد

آی اسپورت- دیه گو لوپس  یکی از پر فشار ترین روزهایش را از زمان پیوستن به رئال پشت سر می گذارد . بسیاری از هواداران معتقد هستند که او روی گل دوم اتلتیکو در دربی مادرید اشتباه کرده است .

در شبکه های اجتماعی بحث در این باره که چه کسی لیاقت فیکس شدن درون دروازه رئال مادرید را دارد همچنان ادامه دارد. حالا هواداران اعتقاد دارند که لوپز می توانست روی گل دوم بهتر از این ها باشد . امیلیو بوتراگوئنو ، مدیر روابط آکادمیک رئال نیز پس از بازی در مورد این صحنه گفت :"‌لوپز نتوانست توپ را درست ببیند . "‌

در نظرسنجی سایت روزنامه آس ،‌نظر هواداران کاملا مشخص است . در حقیقت 84 درصد از  بیش از پانزده هزار شرکت کننده اینترنتی اعتقاد دارند که دیگو لوپز روی آن صحنه اشتباه کرده و می توانسته که واکنش بهتری داشته باشد .

در تصاویر تلویزیونی مشخص است که واکنش دیگو لوپز کمی با تاخیر همراه بود و به همین علت نتوانست که به اندازه مناسب شیرجه بزند . کانیزارس ، دروازه بان اسبق رئال مادرید گفت :" اگر دیر واکنش نشان داده ، تقصیر خودش است . البته گابی هم خوب شوت زد . دیگو نتوانست که جهت توپ را تشخیص دهد اما باید زودتر از این شیرجه می زد تا حرکت توپ را درست ببیند . رئال دو دروازه بان خوب دارد و الان جای بحثی وجود ندارد."

     
آی اسپورت
2014-03-04 10:04:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر