فهرست
بیک‌زاده:کاش وسط فصل می‌رفتم تا آن تهمت‌ها را به من نمی‌زدند
بیک‌زاده:کاش وسط فصل می‌رفتم تا آن تهمت‌ها را به من نمی‌زدند

بیک‌زاده:کاش وسط فصل می‌رفتم تا آن تهمت‌ها را به من نمی‌زدند

آی اسپورت-با وجود این که چند هفته از پایان لیگ برتر می‌گذرد اما هاشم بیک‌زاده هنوز از اتفاقاتی که در استقلال افتاده ناراحت و دلخور است. بعضی از درد دل‌های او با هفته‌نامه فوتبال ایرانی از فصلی که گذشت را می‌خوانید:
پیش بینی می کردی استقلال چنین فصل بدی را پشت سر بگذارد؟ هیچکس این پیش بینی را نمی کرد. باتوجه به نفراتی که دراستقلال حضورداشتند و شرایط تیم هیچکس تصورنمیکرد این نتایج حاصلشود. واقعابدترین فصل زندگی ام بود.
چرا بازیکنان فقط از مشکلات مالی به عنوان دلیل ناکامی استقلال حرف می‌زنند؟
فقط مشکلات مالی دخیل نبوده اما تاثیر زیادی روی کارمان داشت. مگر منبع درآمد ما از کجاست که نباید از باشگاه پول بگیریم؟من در فصل اخیر مشکلات زیادی داشتم و بارها باشگاه به من قول داده بودپول بدهدولی اینطور نشد. جواب زن و بچه ام را چه بدهم؟ خدا را خوش می آید که ما یک سال مجانی بازی کنیم؟
فکر می کنی هواداران با این حرفها قانع می شوند؟
برخی از اعتراضاتی که در طول فصل به ما می شد منطقی نبود. هواداران استقلال اگر جای پرسپولیسی ها بودند چکار می کردند؟ من به آنها حق می دهم ناراحت باشند اما نه از بازیکنان بلکه باید از باشگاه ناراحت باشند. ما یک فصل بدون پول برای تیم زحمت کشیدیم اما هرکاری کردیم نشد. به خدا قسم، خودمان از همه ناراحت تریم اما باید قبول کرد استقلال شرایط بدی در طول فصل داشت.
در طول فصل بارها بحث کم کاری ملی پوشان استقلال مطرح شد. این موضوع برایت ناراحت کننده نبود؟
مگر می شود ناراحت نباشم؟ آنقدر در نیم فصل اول به ما فشار آوردند و برایمان حرف درست کردند که می خواستم از استقلال جدا شوم اما باشگاه نگذاشت. ای کاش همان موقع رفته بودم تا اتفاقات آخر فصل هم نمی افتاد و این همه خاطره بد برایم رقم نمی خورد.
منظورت از اتفاقات آخر فصل، درگیری های لفظی ات با شاهرخ بیانی بود؟
من با کسی درگیری نداشتم. آقایان به بدترین شکل درباره من حرف زدند. منقبل از دربی برگشت مسموم شده بودم حتی پزشکان تیم هم این موضوع رامیدانستندو 3 روزنتوانستم تمرین کنم. چرا اسم مریضی من را خیانت می‌گذارند؟ متاسفانه این افراد ذهن قلعه نویی را درباره من خراب کردند. واقعا من چه کم کاری انجام داده بودم که انگ خیانت زدند؟ کدام یک از ملی پوشان استقلال کم کاری کردند؟ درباره آندو هم این حرف ها را می زدند. آندو رفت چه شد؟ استقلال ضرر نکرد؟ از نبودن آندو ضربه نخوردیم؟ خوب بود همه ملی پوشان تیم را ول می کردند و می رفتند؟ کدام بازیکن استقلال در حد و اندازه خودش بود که ملی پوشان نبودند؟ وقتی تیمی بد باشد همه بد هستند. ای کاش آدمها برای قضاوت کردن کمی انصاف داشتند. در استقلال می‌مانی؟ من سالهاست که برای استقلال زحمت کشیده ام وهیچ منتی ندارم اماگویادراستقلال دیواری کوتاهترازمن پیدا نمی‌شود. با تمام ناملایمات هنوز هم عاشق استقلال و هوادارانش هستم و امیدوارم زودتر وضعیت تیم سر و سامان پیدا کند تا ببینیم چه می‌شود.اگردر استقلال بمانم برای تیم از جان مایه می گذارم تا این فصل بد جبران شود. اگر هم قسمت شد که از استقلال بروم که برای این تیم بهترین آرزوها را دارم.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-06-18 18:41:48
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۱
استقلال رو با لنگ حقیر مقایسه نکن
-
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۱
هاشم دیگه نبینم اسم مفدس تاج رو کنار لنگ بی هویت ببری
-
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۱
خوبه منم به شما بگم کیسه کش؟ یه کم شعور داشته باشید.
-
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۷
شعور؟ برو یه نگاهی به کامنتهای پرسپولیسیا تو سایتهای مختلف بنداز بعد حرف از شعور بزن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر