فهرست
حاشیه‌های تلگرافی ایران-امریکا؛ ایرادگیری از سالن
حاشیه‌های تلگرافی ایران-امریکا؛ ایرادگیری از سالن

حاشیه‌های تلگرافی ایران-امریکا؛ ایرادگیری از سالن

* تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا در هفته ششم رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۵ از ساعت ۲۱ فردا در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برابر هم قرار می‌گیرند.
* بازیکنان تیم ملی والیبال آمریکا از ساعت ۱۸ امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تاکتیک‌های مد نظر کادر فنی را مرور کردند که در این تمرین داگلاس بیل رئیس فدراسیون آمریکا هم در کنار بازیکنان این تیم حضور داشت و برای دقایقی با آنها تمرین کرد.
* مسئولان صدا و سیما که دوربین‌های تلویزیونی را برای پخش این مسابقه در سالن نصب کرده‌اند امروز تمام دوربین‌ها، اسکوربورد و تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین را مورد آزمایش قرار دادند تا مشکلی از این جهت وجود نداشته باشد.
* با توجه به اینکه از ساعت ۱۹:۳۰ امروز نشست خبری مربیان و کاپیتان‌های دو تیم برگزار می‌شود تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان زودتر از موعد مقرر در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی حاضر شدند و تمرین شاگردان جان استرو را از نزدیک تماشا کردند.
* ناظر اسپانیایی این مسابقه همزمان با تمرین تیم ملی آمریکا در سالن مسابقه حاضر شد و از بخش‌های مختلف سالن ۱۲ هزار نفری بازدید کرد.
* او به بخش‌هایی از سالن ایراد گرفت و از مسئولان فدراسیون خواست تا زمان شروع مسابقه این مشکلات را برطرف کنند.
* اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران هم با حضور در سالن مسابقه تمرین ملی پوشان آمریکا را از نزدیک تماشا کردند همچنین محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال هم برای دقایقی در تمرین آمریکایی‌ها حضور پیدا کرد.
 
     
آی اسپورت
2015-06-18 20:29:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر