فهرست
سعید معروف: اگر صعود کنیم، شاهکار کرده‌ایم
سعید معروف: اگر صعود کنیم، شاهکار کرده‌ایم

سعید معروف: اگر صعود کنیم، شاهکار کرده‌ایم

سعید معروف در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا در هفته ششم لیگ جهانی 2015 گفت: مدت زیادی بود که در ایران بازی نکرده بودیم، خیلی‌ها منتظر هستند تا بازی ایران مقابل آمریکا را ببینند. با دو بردی که برابر روسیه کسب کردیم، شرایطمان خوب شده است، اما آمریکا در حال حاضر در بهترین شرایط والیبالی خود قرار دارد.
پیش‌بینی: در حال حاضر نمی‌توان این مسابقه را پیش‌بینی کرد، اما ما تلاش می‌کنیم تا دست پر از زمین خارج شویم. آمریکایی‌ها تیم بسیارخوبی دارند و با هر سیستمی که بخواهند بازی می‌کنند. امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که همه از دیدن یک والیبال خوب لذت ببرند.
انتظارات مردم از تیم ایران: در ورزش بایدی وجود ندارد. زمانی که 4 بازی اول خود را باختیم، حرفی از عدم صعود نزدیم، حالا هم که دو بار روسیه را شکست داده‌ایم، حرف از صعود نمی‌زنیم. باید برای ما این است که تلاش کنیم تا کارمان به اما و اگر کشیده نشود، مردم از ما راضی باشند و ما هم سرمان را شبها با خیال راحت روی بالش بگذاریم.
هدف: سومین سالی است که در لیگ جهانی حضور داریم و حرف زدن در مورد صعود قطعی، کمی زود است. بزرگترین افتخار ما این است که در لیگ جهانی حضور داریم و در سطح اول باقی مانده‌ایم. تلاشمان این است که تا مسابقات المپیک بتوانیم در سطح اول لیگ جهانی بمانیم. با این شرایط اگر صعود نکنیم مشکلی وجود ندارد و اگر صعود کنیم، شاهکار کرده‌ایم.
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-18 20:43:46
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۲۷
معروف ترک اوغلی یاشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر