فهرست
برانکو در تهران: لیست مازاد ندارم، باشگاه باید پول کاری که می‌کنیم را بدهد
برانکو در تهران: لیست مازاد ندارم، باشگاه باید پول کاری که می‌کنیم را بدهد

برانکو در تهران: لیست مازاد ندارم، باشگاه باید پول کاری که می‌کنیم را بدهد

آی اسپورت - اولین سئوالی که از برانکو به آن جواب داد درباره مسائل مالی و تهدید او بود. برانکو درباره این موضوع گفته: هم من و هم دستیارانم مربی حرفه‌ای هستیم. کاملا طبیعی است که برای کاری که انجام می‌دهیم به میزان مناسب و طبق قرارداد مطالباتمان را دریافت کنیم اما وقتی نام ایران مطرح می‌شود، بحث احساسات قوت می‌گیرد. در کل خوشحالم که دوباره به ایران آمدم. معتقدم برای کاری که انجام می‌شود، باید هزینه پرداخت کرد.باید ببینیم باشگاه پرسپولیس نسبت به مربیانی که استخدام کرده است، توانایی انجام تعهداتش را دارد یا خیر. اگر باشگاه به دنبال این است که تیم نتایج خوبی بگیرد باید بتواند به تعهدات خود در قبال کادر فنی و بازیکنان عمل کند.
تغییرات در کادر مدیریتی باشگاه: با وجود همه این تغییرات همه ما صاحب یک هدف هستیم. ما به دنبال تشکیل یک پرسپولیس قوی و قدرتمندیم. نباید فراموش کنیم افرادی که دست به این تغییرات زدند، خیر و صلاح باشگاه را می‌خواهند.
لیست مازاد:  هیچ کدام از بازیکنان در لیست مازاد من حضور ندارند زیرا ابتدا باید بازیکن جذب کنیم و بعد درباره لیست خروجی تصمیم بگیریم. همزمان با لیست بازیکنان مورد نیازم، لیست دیگری به باشگاه دادم تا در صورتی که باشگاه توانست آنها را جذب کند. آن لیست مورد تمایل ماست اما باید ببینیم باشگاه چقدر بودجه دارد و تا چه اندازه می‌تواند آن لیست را جذب کند.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-19 11:55:46
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۳۰
فقط گابریلو نگه دار عمو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر