فهرست

فرگوسن: برای فروش رونالدو به رئال، 150 میلیون پوند می خواستم

آی اسپورت- سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، معتقد است این باشگاه برای فروش کریس رونالدو به رئال مادرید، باید 150 میلیون پوند دریافت می کرد.

شیاطین سرخ در سال 2009 رونالدو را با انتقالی 80 میلیون پوندی به رئال مادرید واگذار کردند؛ انتقالی که این ستاره پرتغالی را به گران ترین بازیکن دنیا کرد.

فرگوسن معتقد است اگر سران منچستریونایتد دو برابر چنین مبلغی را هم از رئال درخواست می‌کردند،‌ این تیم اسپانیایی باز هم تمایل به پرداخت آن داشته است.

اوهنوز هم از اینکه دیوید گیل، مدیر اجرایی وقت یونایتد با پیشنهاد او مخالفت کرده ناراحت است.

سرالکس به خبرنگاران  گفت:" به گیل گفتم برای رونالدو 150 میلیون پوند قیمت بگذارد زیرا فلورنتینو پرس آن را می‌پردازد. چیزی که مرا ناراحت می‌کند این است که این موضوع را چندین بار به دیوید گیل گفتم اما فکر می‌کنم در این خصوص زیاد اصرار نکردم. به او گفتم 150 میلیون به رئال پیشنهاد دهد. او هم گفت ساده نباش، آنها این مبلغ را نمی‌پردازند."

رونالدو که سال 2003 از اسپورتینگ لیسبون پرتغال راهی منچستریونایتد شد، در سه فصل پایانی حضور در جمع شیاطین سرخ موفق شد 91 بار دروازه حریفان را باز کند.

او از زمان حضور در رئال مادرید هم در 233 دیدار 238 گل زده است. او در ابتدای سال جاری عنوان بهترین بازیکن سال جهان را نیز از آن خود کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-04 10:39:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر