فهرست
افشارزاده: کی گفته ما پول استیماچ را نداریم؟
افشارزاده: کی گفته ما پول استیماچ را نداریم؟

افشارزاده: کی گفته ما پول استیماچ را نداریم؟

بهرام افشارزاده درباره آخرین وضعیت ایگور استیماچ برای حضور در استقلال گفت: طبق برنامه‌ای که قبلا داشتیم و بعد از عدم واگذاری باشگاه استقلال، مقدماتی فراهم کردیم و امروز با استیماچ صحبت کردیم و برنامه‌هایی ارایه کرد و بر اساس این مسایل جلسه‌ای فردا با نصرالله سجادی در دفتر وزارت ورزش داریم تا تکلیف مشخص شود.
مسائل مالی و مشکلاتی که وجود دارد: چه کسی گفته ما پول نداریم؟ وزارت پول را در اختیار ما قرار می دهد. فعلا ما نمی توانیم ساکت بنشینیم و تیم را رها کنیم. مطمئن باشید ما در اولین فرصت به هر شکلی که شده مبلغی را تهیه می کنیم و کار را با مربی و بازیکنانمان شروع می کنیم.
مذاکرات: ما خیلی با استیماچ صحبت کردیم و خوش بین هستیم ولی به هر صورت مربی است که باتجربه است و در کرواسی کار کرده و مربی تیم ملی این کشور و کاندیدای ریاست فدراسیون این کشور بوده و آدم سالمی است. امیدوارم سریعا تصمیم گیری شود تا بتوانیم سریعتر کار را شروع کنیم. احتمالا یک نفر دیگر در کنار وی حضور پیدا خواهد کرد که فردا مشخص می شود.
فاریاس برزیلی، دیگر گزینه استقلال با باشگاه تایلندی قرارداد دارد یا نه؟ ما تا جایی که اطلاع داشتیم او با جایی قرارداد ندارد. ما هر چه زودتر تصمیم گیری خواهیم کرد.
با توجه به صحبت هایی که انجام دادید احتمالا استیماچ مربی نخواهد شد و رقم پیشنهادی اولیه او با آنچه در جلسه طرح شد تفاوت دارد: بیخود قضاوت نکن. ما مستقیم با ایشان صحبت نکرده بودیم .سعی می کنیم به حداقل پولی که امکان داشته باشد اکتفا کنیم. مطمئن باشید ما برنامه ریزی خواهیم کرد.
دستیاران استیماچ: ایشان دو کمک خواستند که ما قبول نکردیم و قرار شد یک کمک داشته باشند.
     
آی اسپورت
2015-06-19 17:57:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر