فهرست
آنچلوتی: بایرن مدعی اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ است
آنچلوتی: بایرن مدعی اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ است

آنچلوتی: بایرن مدعی اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ است

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، معتقد است بایرن مونیخ از بیشترین شانس  برای قهرمانی در این فصل لیگ قهرمانان اروپا برخوردار است.

بایرنی ها که فصل گذشته موفق به فتح چمپیونزلیگ شدند، در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی این فصل هم آرسنال را 2-0 شکست دادند تا در آستانه صعود به مرحله بعد قرار بگیرند.

رئالی ها نیز در دیدار رفت همین مرحله، 6-1 شالکه را از پیش رو برداشتند اما کارلتو شانس باواریایی ها را برای قهرمانی بیشتر می داند.

سرمربی ایتالیایی تاکید کرد که تیمش برای کسب دهمین قهرمانی در اروپا انگیزه زیادی دارد.

او به آ.اس گفت:" کسب دهمین قهرمانی برای رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا به دغدغه‌ همه ما تبدیل شده است.

رئال 9 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارد و بی صبرانه منتظر دهمی است. برای رسیدن به این هدف نهایت تلاش خود را خواهیم کرد. همه رقیبان خطرناک هستند. در مرحله یک هشتم نهایی هیچ تیم ضعیفی وجود ندارد. با این حال باید بگویم که بایرن‌ طبق همه پیش‌بینی‌ها شانس نخست قهرمانی در فصل جاری است."

رئال در حال حاضر با یک امتیاز برتری نسبت به بارسا، در صدر جدول لالیگا قرار دارد اما کارلتو قهرمانی تیمش را قطعی نمی داند.

" هیچ چیز حتمی وجود ندارد. تیم‌های بالا نشین فاصله کمی با هم دارند. ما در ابتدا لغزش‌هایی داشتیم. بازیکنان با تفکرات من هماهنگ نشده بودند و نظم تیمی نداشتیم، اما الان در شرایط خوبی به سر می‌بریم و تیم بسیار قدرتمندی شده‌ایم. همه چیز خوب پیش می‌رود. امیدواریم که در دیدارهای آینده هم عملکرد خوب خود را ادامه دهیم."

آنچلوتی درباره کریم بنزما، گرت بیل و رونالدو مثلث خطرناک خط حمله رئال مادرید، گفت:" ما بازیکنان بسیار حرفه‌ای در اختیار داریم. آنها نهایت تلاش خود را در زمین می‌کنند. بنزما، بیل و رونالدو بازیکنان بزرگی هستند. آنها همکاری بسیار خوبی در زمین دارند و نشان داده‌اند که در فصل جاری در اوج به سر می‌برند. البته نباید فراموش کنیم که رئال مادرید بازیکنان جوان خوبی در اختیار دارند که می‌توانند به این تیم کمک زیادی کنند."

     
آی اسپورت
2014-03-04 11:43:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر