فهرست
کابوسِ برزیل: نیمار از کوپا امریکا محروم شد!
کابوسِ برزیل: نیمار از کوپا امریکا محروم شد!

کابوسِ برزیل: نیمار از کوپا امریکا محروم شد!

آی‌اسپورت – کمیته‌یِ انضباطیِ کوپا امریکا در ابتدا نیمار را به دلیلِ دو کارتِ زرد و یک کارتِ قرمزِ مستقیم دو بازی محروم کرد. اما در جلسه‌یِ دیروز با بررسیِ مدارکِ کامل، از جمله توهین به انریکه اوسس، داورِ بازیِ برزیل و کلمبیا، و درگیریِ با خیسون موریو و کارلوس باکا، بازیکنانِ کلمبیا، محرومیتِ نیمار به 4 بازی و 10 هزار دلار جریمه‌یِ نقدی رسید. بدین ترتیب نیمار حتی اگر برزیل به فینال هم برسد، قادر به همراهیِ تیمش نخواهد بود و کوپا امریکایِ 2015 برایِ او همینجا به پایان می‌رسد.
اعتراضِ فدراسیونِ فوتبالِ برزیل هم برایِ تغییرِ این رای فایده‌ای نداشت. خودِ نیمار در واکنش به تصمیماتِ داور در بازیِ برزیل و کلمبیا، به خصوص کارتِ زردی که بابتِ هندبال عمدی بهش نشان داده شده بود، بعد از بازی گفت: «انگار قوانین همیشه به ضررِ من هستند. من تعادل نداشتم و توپ به دستم خورد و داور بهم اخطار داد. وقتی یک داورِ ضعیف را برایِ این بازی بگذارید، همین می‌شود.»
 
 
کد خبر: 9409
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-20 08:08:04
نظر دهید
۱ نظر
masoud
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۴۵
4 جلسه محرومیت نیمار واقعا مسخرس
طرفدار برزیل نیستم ولی 4 جلسه هم دیگه خیلی خنده داره ... این باکای وحشی اومد چنان هل داد نیمار رو فقط ده هزار دلار جریمه شد !
همین حرکت واران تو بازی فینال cl پارسال انجام داد و توپ شوت کرد سمت نیمکت اتلتیکو که سیمئونه هم عصبانی شد ولی ما جریمه 2000 تومنی هم ندیدیم واسش
حالا این حرکت نیمار تو لالیگا میکرد 4 جلسه محروم میشد قابل قبول تر بود ولی تو یه تورنمتی مثه کوپاامریکا که کلا نهایت بازی ها برای یک تیم و بازیکن 6 تا هست 4 جلسه محرومیت برای یک توپ شوت کردن یکم عجیب و غریبه حالا مثه بعضی که بازیکن حریف به مشت و لگد نگرفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر