فهرست
پیش‌بازیِ آرژانتین – جامایکا / صدمین بازیِ ملیِ مسی
پیش‌بازیِ آرژانتین – جامایکا / صدمین بازیِ ملیِ مسی

پیش‌بازیِ آرژانتین – جامایکا / صدمین بازیِ ملیِ مسی

آی‌اسپورت – مهمترین نکته‌یِ این بازی گذشتنِ لیونل مسی از مرزِ 100 بازیِ ملی است. مسی در شبی صدمین بازی‌اش برایِ آلبیسلسته را انجام می‌دهد که از صعودِ تیمش مطمئن است. با این حال شاگردانِ جراردو مارتینو برایِ اول شدن در گروهِ دوم، بدونِ توجه به نتیجه‌یِ بازیِ پاراگوئه و اروگوئه، نیاز به یک پیروزی دارند.
لیونل مسی که در دو بازیِ قبلی یک گل زده است، درباره‌یِ وضعیتِ تیمش و گروهِ دوم می‌گوید: «شروعِ سختی داشتیم، اول مقابل پاراگوئه مرتکبِ اشتباهاتی شدیم که باعثِ از دست رفتنِ پیروزی شد و بعد مقابلِ اروگوئه که خیلی اگرسیو بازی می‌کرد. آرژانتین همیشه برایِ فوتبالِ زیبا بازی کردن به زمین می‌رود. اما بعد از بازی با پاراگوئه با بچه‌ها حرف زدیم و تصمیم گرفتیم دیگر اجازه ندهیم چنین اتفاقی بیفتد. ما نوعِ دفاعِ سفت و سخت تیم‌هایِ آمریکایِ جنوبی را خوب می‌شناسیم و این چیزی است که باید باهاش روبرو شویم.»
در این بازی سرخیو آگوئرو که مقابلِ اروگوئه از ناحیه‌یِ شانه مصدوم شده بود، مشکلی برایِ حضور در ترکیبِ اصلی تیمش ندارد. اما مارتینو احتمالا به بازیکنانِ یک اخطاره‌اش، یعنی رومرو، ماسچرانو، اوتامندی، روخو و رانکالیا استراحت بدهد.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-20 09:39:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر