فهرست
ستون طنزیم: گلوله جواب مشت!
ستون طنزیم: گلوله جواب مشت!

ستون طنزیم: گلوله جواب مشت!

هومن جعفری، ایران ورزشی-  یعنی باید نشان طلایی مذاکره طلایی را به بهرام خان افشارزاده داد با این نوع مربی آوردنش! نزدیک یک ماه با اسم علی منصور حرام شد و آخرش هم هیچ! همزمان یک ماه را با همین اسم استاد استیماچ هدر دادند که ظاهرا در بدو ورود به تهران با باشگاه به عدم توافق رسید! فاریاس را هم که تازه داشتند رو می‌کردند هنوز رو نشده رفت زیر آب و باشگاهش با پس گردنی مربی‌اش را نگه داشت! تازه به جرم مذاکره با استقلال قرار شده دو شب هم به این فاریاس بدبخت شام ندهند! یعنی الان اوضاع طوری شده که به امیر قلعه‌نویی و پرویز مظلومی هم زنگ بزنند قبول نمی‌کنند بیایند استقلال! یعنی اینقدر اوضاع خراب است ها! نتیجه اخلاقی: بهرام خان می‌خوای یک سر برو کویتی آمریکایی یک ماهی بمان شاید مربی استقلال خودش به صورت خودجوش انتخاب شد!
ننداز ننداز کار نمی‌کنه! یک لطیفه‌ای بود در مورد یک صندوق صدقاتی که گویا کار نمی‌کرد و به قولی هر کس داخلش پول می‌انداخت تصادف می‌نمود، شنیده بودید؟ مهم هم نیست. همین صندوق صدقات کمپ استقلال که جناب استیماچ 50 دلار خرجش کردند از همین نوع صندوق هاست! طرف آمد با کلی عشوه و ناز مقابل خبرنگاران و عکاسان یک پنجاه دلاری بی‌زبان را انداخت داخلش و بعد هم رفت باشگاه کارش به فحش و فضیحت کشید و برگشت خانه‌شان! فقط شبانه نرود کمپ 50 دلارش را نقد نکند خیلی است!
فوق دیپلم داشتی؟! آقا خیلی بد است ها! یعنی خیلی بد است کسی که ما به استاد می‌فرمودیم جناب مهندس مدرکش فوق دیپلم در بیاید! خیلی زور دارد. استاد! یک عمر به سوات این و آن متلک می‌انداختی خودت که اینطوری از آب در آمدی مهندس!
دمت گرم هفته! یعنی مجتبی محرمی دمت گرم! نه به خاطر اینکه به حسین هدایتی وفادار ماندی. به خاطر اینکه نشان دادی انتخاب بدون برنامه آخرش به کجا می‌رسد! حالا خود آقای پنجعلی هم دو روز دیگر تیم‌های پایه را تحویل نفر بعدی می‌دهند که یاد بگیرند قبل از دادن تیم به یک مربی اول از طرف بپرسند که می‌آیی کار کنی یا نه! مطابق شنیده‌ها نفر بعدی هم انتخاب شده منتهی خودش دارد کلاس می‌گذارد برای یک پست بالاتر! نتیجه اخلاقی: بهروز رهبری فرد هم استعفا داد! چه‌گوارای اینستاگرامی پرسپولیس عمرا اگر سنگر چرب و نرم و خوش گوشت استاد هدایتی را به مربیگری تیم پایه بفروشد. این دکان اینستاگرامی بهروز جان سرقفلی‌اش بیشتر از اینها قیمت دارد. تا جای خود برانکو ننشیند کوتاه نمی‌آید. می‌گی نه نگاه کن!
گلوله جواب مشت! حسن روشن را از کمیته فنی گذاشتند کنار که دیگر اخبار کمیته نشت نکند! استاد افشارزاده هم در مصاحبه‌ای تاکید فرموده‌اند که تنها بعد از اینکه انتخاب سرمربی قطعی شد استاد را به عضویت در کمیته فنی مفتخر می‌نمایند! به عبارت دیگر اینکه توقف شما در این منطقه مانع از کسب است. لطفا تجمع نفرمایید! البته حسن آقا هم کوتاه نیامده‌اند و در مصاحبه‌ای فرموده‌اند: اینها که در هیات‌مدیره هستند آدم امیر قلعه‌نویی می‌باشند. البته استاد دلش خنک نشده و در پایان یک کنایه‌ای هم زده به کی؟! اگر گفتید؟ اگر منافع آنهایی که از تیم جدا شده‌اند اجازه بدهد تیم نتیجه می‌گیرد !به نظر شما منظورش کیست؟!

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-06-20 11:35:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر