فهرست
ایجنت استیماچ؛ او برای کار به ایران آمده،نه پول
ایجنت استیماچ؛ او برای کار به ایران آمده،نه پول

ایجنت استیماچ؛ او برای کار به ایران آمده،نه پول

امیرهوشنگ سعادتی مدیربرنامه‌های استیماچ در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز با اعضای هیأت مدیره استقلال گفت: جلسه خوبی بود اعضای هیأت مدیره را دیدیم و صحبت‌های خوبی هم مطرح شد، قرار است به هتل برگردیم و تا دو سه ساعت دیگر تکلیف مشخص می‌شود.
 آیا در جلسه امروز قرارداد استیماچ با استقلال نهایی شد؟ تا دو سه ساعت دیگر معلوم می‌شود چرا که نظر وزارت ورزش هم مهم است. ما به نهایی شدن قرارداد خوشبین هستیم.
سجادی در جلسه حضور نداشت: خیر نبود ما فقط با هیأت مدیره استقلال جلسه داشتیم.
بحث مالی به نتیجه رسیده‌اید یا خیر؟  دیروز موضوعی مطرح شد، مبنی بر تفاوت 200هزار دلاری به این صورت نبود. من این خبر را تکذیب می‌کنم او برای کار آمده نه اینکه پول بگیرد و برود. او مربی تیم ملی کرواسی بوده است، شرایط مالی هم یکی از جنبه‌های مذاکرات دو طرف بود.
استقلال لیست مازاد خواهد داشت یا خیر؟ استیماچ شناختی از بازیکنان ندارد و باشگاه باید بازیکنان را معرفی کند البته او چند بازی استقلال را دیده و شناخت کلی از بازیکنان دارد.
گفته شده استیماچ فقط باید با یک دستیار به ایران بیاید: بحث دستیار به این صورت بود که او گفته می‌تواند از مربیان جوان ایرانی که در استقلال بوده‌اند و همینطور بزرگان استقلال استفاده کند به همین دلیل قبول کرد فقط یک دستیار بیاورد. درباره مربی دروازه‌بان‌ها هم می‌تواند از مربی ایرانی استفاده کند.
حضور فرهاد مجیدی در استقلال: هنوز در این مورد صحبتی نشده.
نکته: سعادتی در پایان اعلام کرد قرارداد استیماچ یک ساله خواهد بود.
     
آی اسپورت
2015-06-20 12:07:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر