فهرست
تمدید قرارداد نفت با دو بازیکن کلیدی/ دست پرسپولیس و تراکتور کوتاه ماند
تمدید قرارداد نفت با دو بازیکن کلیدی/ دست پرسپولیس و تراکتور کوتاه ماند

تمدید قرارداد نفت با دو بازیکن کلیدی/ دست پرسپولیس و تراکتور کوتاه ماند

آی اسپورت- تا چند روز قبل، نفت تهران در شمار باشگاه های بلاتکلیف فوتبال ایران قرار داشت اما مدیران باشگاه به سرعت به اوضاع سروسامان بخشیدند و آرامش را به تیم‌شان بازگرداندند. نفتی ها ابتدا با هر تلاشی بود، مانع انتقال علی منصوریان به باشگاه استقلال شدند و او را برای یک سال دیگر ماندگار کردند. کمیته نقل و انتقال این باشگاه تمدید قرارداد با بازیکنان را نیز آغاز کرده و امروز با دو ستاره فصل گذشته این تیم  تمدید کرده است. 


کاپیتان علیرضا عزتی کرامت و علیرضا بیرانوند، دو ستاره ای هستند که امروز برای یک سال دیگر با نفت قرارداد امضا کرده اند. عزتی در هفته های گذشته به شدت مورد توجه پرسپولیس بود و بیرانوند نیز تراکتور و چند باشگاه دیگر را به عنوان مشتری داشت و از لژیونر شدن صحبت می کرد. نفت تهران احتمالا در روزهای آینده نیز قرارداد ستاره های دیگرش را تمدید می کند. آن ها با حفظ ترکیب فصل گذشته، مدعی قهرمانی لیگ و نتیجه گرفتن در آسیا هستند و بعید به نظر می رسد به تغییرات زیادی احتیاج داشته باشند. سال حساس باشگاه نفت از همین حالا آغاز شده است. از همین امضاهای حیاتی ستاره ها پای برگه های تمدید قرارداد.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-20 13:24:13
نظر دهید

۱ نظر
مجید
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۰۳
ای اسپورت عزیز --یه گوشه ایی این مطلب را سیو کن::سوگند--امسال منصوریان به الاهلی میبازه--و تا نیم فصل هم در نفت دوام نیاورده و کله پا میشه(بخاطر نتایج ضعیف) اگر این اتفاق نیافتاد قول میدهم یک روز ناهار مهمان من باشید--لطفا سیو کنید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر