فهرست
یک تصویر آشنا و چند نکته: سولدآوت شده ترین!
یک تصویر آشنا و چند نکته: سولدآوت شده ترین!

یک تصویر آشنا و چند نکته: سولدآوت شده ترین!

آی اسپورت- هشت بعد از آخرین بازی های تیم ملی والیبال در آزادی، حالا تب تیم دوست داشتنی کواچ بار دیگر به فوتبال ایران بازگشته است

یک/ فرقی نمی کند در چه ساعتی به سامانه خرید بلیت مراجعه کنید؛ درصد بلیت های باقی مانده همیشه روی صفر درصد باقی خواهد ماند و تنها گروه کوچکی از آدم های خوش شانس موفق می شوند بلیت بازی را بخرند. 12 هزار بلیت ظرف چند دقیقه و حتی شاید چند ثانیه تمام می شوند و صفحه موردنظر دیگر در دسترس نیست.


دو/ این اواخر کنسرت پرواز همای و پیش از آن اجراهای زنده سیروان خسروی و بنیامین ظرف چند ساعت همه بلیت های شان را به فروش می رساندند. توجه کنید که منظور از مخاطب هر اجرای کنسرت، نهایتا 2 هزار نفر است که در سه سانس ممکن است به 6 هزار نفر برسد. در این مورد اما 12 هزار بلیت ظرف چند ثانیه تمام می شوند تا والیبال «سولدآوت» شده ترین کالای مملکت باشد. ظرفیت کم و اشتیاق زیاد این وضعیت را می سازند.


سه/ می گویند والیبال ایران باید صاحب یک سالن 50 هزار نفری شود. یعنی ورزشگاهی بزرگ که نهایتا ممکن است برای شش هفت مسابقه در سال پر شود و باقی سال استفاده خاص دیگری نخواهد داشت!


چهار/ در همان قدم های اول خرید اینترنتی بلیت، توضیح داده می شود که خانم ها بلیت نخرند، چرا که ظرفیت این بخش از ورزشگاه تمام شده است! ظرفیت این بخش از ورزشگاه چند تاست؟! بیشتر از صفر؟


پنج/ عکس های بازی نشان‌مان می دهند که کلی چهره سرشناس روی سکوها بوده اند. باید باور کنیم که آن ها هم اینترنتی بلیت خریده اند؟ آیا مسئول ارشد ورزشی که پسر بلندقامت اش را روی سکوها نشانده هم بلیت خریده است؟ اگر چه هیچوقت توضیح واضحی داده نشده اما به نظر می رسد فدراسیون والیبال بخشی از بلیت ها را برای خودش نگه می دارد و به فروش نمی رساند.


شش/ سالن 12 هزار نفری آزادی هم وضعیتی مشابقه استادیوم فوتبال این مجموعه دارد و واقعا 12 هزار نفری نیست. اینجا البته دیگر نیازی به اعلام تعداد دقیق شرکت کننده ها وجود ندارد.


هفت/ به هنگام خرید بلیت، اصرار زیادی به همراه داشتن کارت ملی در روز مسابقه می شود اما نه کارت ملی و نه حتی خود بلیت ها در ورودی ورزشگاه چندان چک نمی شوند.


هشت/ چند نفر با شعارهای سیاسی همواره در ورزشگاه دیده می شوند و روی دست چند نفر قرار دارند. آن ها جماعتی همیشه در حال مصادره هستند. مصادره شهدای غواص و قهرمانان والیبال.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-20 17:26:09
نظر دهید

۱ نظر
ara gharibian
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۳۶
سولد اوت شده ترین پعننی چی معنی این کلمه را اگه بدونپن اپنو نمینویسپد شما بهتره بنویسید سرپعترپن سولد اوت وگر نه سولد اوت ترپن هپچ معنی نمیده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر