فهرست
گزارش ویژه: تونی به تبریز برنمی‌گردد / دوشنبه اعلام نهایی
گزارش ویژه: تونی به تبریز برنمی‌گردد / دوشنبه اعلام نهایی

گزارش ویژه: تونی به تبریز برنمی‌گردد / دوشنبه اعلام نهایی

آی اسپورت - تونی اولیویرا برای سومین فصل متوالی باید نیمکت تراکتورسازی را به مربی جدیدی واگذار کند. تونی پیش از ترک ایران، برای قراردادی بین 4 تا 5 میلیارد برای خودش و دستیارانش با تراکتوری‌ها به توافق رسید. او لیست بازیکنان مورد نظرش را هم به مدیران باشگاه داد و به کشورش برگشت. قرار بود مدیران تراکتورسازی در این مدت بر اساس بودجه 30 میلیاردی باشگاه بازیکنان مورد نظر تونی را جذب کنند. با اضافه شدن سربازهای پرتعداد به لیست تراکتورسازی، مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند بودجه باشگاه را یک سوم کم کنند و به 20 میلیارد برسانند. آن‌ها به تونی اعلام کردند او هم برای ماندن باید یک سوم از دستمزد خودش و دستیارانش کم کند. پیشنهادی که با مخالفت شدید تونی روبرو شد. سرمربی تراکتورسازی از سال‌های گذشته هنوز طلبکار است و نمی‌خواهد بابت فصل آینده هم تا این حد از دستمزدش کم کند.
تراکتوری‌ها شرایط‌شان را به تونی گفته‌اند و تا دوشنبه برای جواب نهایی به او وقت داده‌اند. در صورت جواب منفی که محتمل به نظر می‌رسد، آن‌ها در همان روز مربی بعدی‌شان را معرفی می‌کنند.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-20 15:33:42
نظر دهید

۳ نظر
Arm
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۹
دروغ نگوووو
منبع ات رو بگو بعد حرف بزن,اقای عباسی گفته تونی میاد,پسرش هم رفته برزیل تا با بازیکنانی تراختور تو برزیل حرف بزنه و چن تا هم پیدا کنه.
این وبسایت همیشه بر علیه تراختور بوده من بد بینم به شما.
میدونم نظرم نمیزارم ولی خودت بخون بعد گزاشتی نزار.
-
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۸
فرهاد کاظمی اگه میخوان مربی ایرانی بیارن قبلا هم تبریز کار کرده نه که یه مربی خارجی درست حسابی این تونی هم فکر کرد چه خبره پنج میلیارد دیگه چی چیز دیگه ای نمخوای
تی تی
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۵
این طرفدارا اس اس و پس پس میان کامنت میگذارن ، واسه تراکتور مربی تعیین میکنند ، نترسید تونی میاد سوبله ، چوبله میکنه اس اس و پس پس رو.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر