فهرست
پترناچ :هلیلوویچ شبیه به اینیستاست
پترناچ :هلیلوویچ شبیه به اینیستاست

پترناچ :هلیلوویچ شبیه به اینیستاست

آی اسپورت- پترناچ ، بازیکن دهه 90 وایادولید ، سابقه بازی کردن در کنار سجاد هلیلوویچ ، پدر آلن ، بازیکن جدید و هفده ساله بارسلونا را دارد 

.
پترناچ اعتقاد دارد که سبک بازی این هافبک آینده دار شبیه به اینیستا ،‌یکی از ستارگان رئال است . این پیشکسوت گفت :" آلن را از نزدیک دیده ام و شبیه به اینیستاست .

امیدوارم روندش  هم مثل او باشد . حرکات تضرب خوبی دارد و تکنیکش هم خیلی خوب است . توپ را جهت می دهد ، هدایت می کند و گل می زند . برای من شبیه به اینیستاست . "


پترناچ در مصاحبه با رادیو لاژارژا افزود :"‌آلن تکنیک بسیار بالایی دارد . خانواده اش با فوتبال زندگی می کنند . سه فرزند دارند که 24 ساعت روز را با فوتبال سپری می کنند و گاهی هم پلی استیشن بازی می کنند . از کودکی توپ جلوی پاهایشان بوده است و خوب به آن ضربه می زنند . صحبت از آلن هلیلوویچ خیلی زیاد است . "‌


وی در مورد رفاقتش با سجاد ، پدر بازیکن جدید بارسا هم می گوید :" در مورد بارسا با هم صحبت کردیم . خانواده آلن خیلی اسپانیا را دوست دارند . خیلی خوشحال هستند که آلن به بارسا پیوست . اسطوره آلن ، مسی است و از حضور در بارسلونا خیلی خوشحال هستند . امیدوارم که خوش شانس باشند و آلن هم نشان دهد که لیاقت حضور در بارسلونا را داشته است . یک خرید بسیار آینده دار است . "

     
آی اسپورت
2014-03-04 13:48:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر