فهرست
فتح الله زاده: سال دیگر در استقلال نیستم!
فتح الله زاده: سال دیگر در استقلال نیستم!

فتح الله زاده: سال دیگر در استقلال نیستم!

آی اسپورت- علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال ساعتی پیش رسما اعلام کرد سال بعد در سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال نخواهد بود و شخص دیگری جایگزین وی خواهد شد. وی در این باره گفت: قرار است فصل آینده از مدیرعاملی استقلال کنار بروم، از هم‌اکنون جدایی‌ام را اعلام کردم تا فرصت برای فرد دیگری وجود داشته باشد.
وی درباره اینکه بیشتر بازیکنان استقلال قراردادشان به اتمام رسیده و با رفتن وی چه اتفاقی برای باشگاه خواهد افتاد نیز گفت: اگر دوستان بخواهند حاضرم تیم را برای فصل آینده ببندم و سپس از استقلال بروم.
سال گذشته نیز با چنین شرایطی روبرو بودیم. تنها فرق این فصل با فصل آینده این است که پیش از آغاز این فصل، تنها یک بازیکن با ما قرارداد داشت اما برای فصل آینده 3،4 بازیکن با استقلال قرارداد دارند.
متاسفانه با توجه به قراردادها و هزینه‌های پرداختی به بازیکنان، قرارداد بیشتر آنها یک‌ساله بسته می‌شود که چنین شرایطی در پرسپولیس و دیگر تیم‌ها نیز وجود دارد. سال گذشته و حتی سال‌های قبل نیز قرارداد بازیکنان را تمدید کرده‌ام و مشکلی از این بابت وجود نداشت اما چون قرار است فصل آینده از مدیرعاملی استقلال کنار بروم، از هم‌اکنون جدایی‌ام را اعلام کردم تا فرصت برای فرد دیگری وجود داشته باشد. 

     
آی اسپورت
2014-03-04 14:06:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر