فهرست
دوشنبه روز سرنوشت نیمکت تراکتور: قلعه‌نویی یا مربی خارجی؟
دوشنبه روز سرنوشت نیمکت تراکتور: قلعه‌نویی یا مربی خارجی؟

دوشنبه روز سرنوشت نیمکت تراکتور: قلعه‌نویی یا مربی خارجی؟

آی اسپورت - مسئولان تراکتورسازی به بازیکنان این تیم قول داده‌اند تا روز دوشنبه، سرمربی جدید باشگاه را انتخاب کنند. مدیران تراکتورسازی امروز با بازیکنان فصل گذشته برای تمدید قرارداد تماس گرفتند. بیشتر این بازیکنان، حاضر نبودند بدون اینکه مربی فصل بعد باشگاه را بشناسند قراردادشان را تمدید کنند. باشگاه هم به آن‌ها وعده تا دوشنبه صبح سرمربی جدید تراکتورسازی معرفی شود و همان روز آن‌ها برای مذاکره و تمدید قرارداد به دفتر باشگاه بروند.
در حال حاضر بین گزینه‌های موجود، امیر قلعه‌نویی جدی‌ترین گزینه تراکتوری‌ها محسوب می‌شود. گزینه‌ای که می‌خواهد فصل آینده در این باشگاه ناکامی سال‌های اخیرش را جبران کند و اولین قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر را به نام خودش بزند. با این وجود، بعضی منابع اعتقاد دارند مانور روی نام قلعه‌نویی، حربه باشگاه برای راضی کردن طرفداران تراکتورسازی به یک مربی خارجی غیر از تونی است. مربی که هم با بودجه باشگاه هماهنگ باشد و هم با شرایط تراکتورسازی کنار بیاید.
امیر قلعه‌نویی یا مربی خارجی که نامش اعلام نشده، به نظر می‌رسد دوشنبه باید منتظر یک «خبر ویژه» از تبریز باشیم.
کد خبر: 9406
  ۹  
آی اسپورت
2015-06-20 17:02:33
نظر دهید

۹ نظر
قله نیوززززززززززززززززززز
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۰۹
این مارا سوژه خنده پرسپولیس ها کرد ههههههه
-
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۴
تراکتور حقیر در حد امیر نیست
-
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۴
بهتر بابا این تونی هم فکر کرد چه خبره ده سال بیکاره به غیر از تراختور هم پیشنهاد نداشته بذارین یه مدت بشینه خونش حالش جا بیاد
قلقلی نیوز
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۷
کیسه شکها اماده له شدن دوباره توسط تراختور تونی(همون جاده ازادی هم رفت وهم برگشت)
بهرام
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۹
ببین کی ها دم از فرهنگ میزنن کسایی که صفحه مسی رو ....
مطمئن باشید قلعه نویی در تبریز جایی ندارد. تونی و امثال تونی کارنامه درخشانی دارند کارنامه ای که قلعه نویی آن را در خواب هم نمیتواند به دست بیاورد. به قول جلال چراغ پور که با باغ ابادی صحبت کرده بود تمرینات تونی بسیار متنوع است.
با همین تونی اس اس و پس پس را لوله کرده ایم.
تی تی
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۲
ما تراکتوریها خیالمون راحته ، تونی چند روز دیگه میاد تبریز ، این حواشی هم سراغ تیمهای بزرگ قبل شروع فصل وجود داره ، وتنها قصدشون انداختن قلعه نویی به تبریز هستش ، که آخرم نتیجه نمیده .
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۸
باور کنید این بار تبریز رو به اتش می کشیم... هنوز درد 25اردیبهشت تو بدنمونه
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۲۵
دوستمون میگه این حواشی حول تیمهای بزرگ اول فصل همیشه وجود داره. فقط این وسط معنی تیم بزرگ را متوجه نشدیم.منظور همون تیمیه که چند ساله که بعد از یک دهه از دسته یک صعود کرد؟ پرسپولیس-استقلال-سپاهان-پاس-سایپا-فولاد-ذوب آهن با این عناوین قهرمانی لیگ یا عناوین آسیایی هیچی اونوقت تراکتور که از ذوق دوم شدن جشن نایب قهرمانی میگیره تیم بزرگ لیگه؟!
anti
دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۹
اس اس و پس پس اول جدول رو ببینن بعد نظر بدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر