فهرست
حسین عبدی؛دوست یا دشمن پرسپولیس؟
حسین عبدی؛دوست یا دشمن پرسپولیس؟

حسین عبدی؛دوست یا دشمن پرسپولیس؟

آی اسپورت- تا چند روز پیش هیچ کدام از طرفداران پرسپولیس نمی‌توانستند پیش‌بینی کنند که حسین عبدی، مربی سابق این تیم نقشی تعیین کننده در تیمشان پیدا کند. بعد از اعلام نام اعضای هیات مدیره پرسپولیس و نزدیکی همه اعضا به حمیدرضا سیاسی اما هواداران این تیم متوجه شدند که باید منتظر اتفاقات عجیب و غریب بعدی هم باشند. در این میان مورد حسین عبدی اما از همه ویژه تر است.
او که در این مدت انواع و اقسام مصاحبه‌ها را علیه نژادفلاح انجام داده بود با عضویت در هیات مدیره توانست انتقامش را از این مدیر بگیرد. اگرچه عبدی به تنهایی در این برکناری نقش نداشت اما نباید فراموش کنیم که او در حال حاضر یکی از 5تصمیم‌گیر باشگاه است. قبل از این که برانکو روی نیمکت پرسپولیس بنشیند، حسین عبدی مربی یکی از گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس بود و چه کسی است که نداند گزینه‌های داخلی پرسپولیس هیچ گاه رابطه خوبی با رقیب خارجی‌شان نداشته‌اند. زمانی که برانکو به پرسپولیس آمد اعلام کرد بعد از او پانادیچ و بعد از پانادیچ کریم باقری همه کاره پرسپولیس خواهد بود که این صحبت های برانکو به مذاق عبدی خوش نیامد به طوری که در همان جلسه اول تمرین بدون اینکه با تیم کار کند برای همیشه از این تیم رفت تا ناراحتی زیادی از برانکو در ذهن او نقش ببندد.
حسین عبدی حالا امیدوار است که دومین انتقامش را هم در لباس عضو هیات مدیره بگیرد و خیالش راحت شود. در این میان تنها چیزی که اهمیت ندارد باز هم پرسپولیس و سرنوشت فصل آینده‌اش است. فعلا اعضای هیات مدیره مشغول تسویه حساب‌های شخصی و خوش‌خدمتی به همه کاره غایب هستند. باید بشینیم و ببینیم چه زمان نوبت مصلحت پرسپولیس و هوادارانش می‌رسد.
     
آی اسپورت
2015-06-20 18:53:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر