فهرست

ماتئوس: دراکسلر تنها بازیکنی است که می تواند جایگزین ریبری شود

آی اسپورت- لوتار ماتئوس هافبک اسطوره ای باشگاه بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان در اظهار نظری جالب یولیان دراکسلر را تنها بازیکنی خواند که می تواند جایگزین مناسب برای فرانک ریبری باشد.
دراکسلر با مبلغ 37 میلیون پوند از باشگاه آرسنال پیشنهاد دارد و غول های باواریا نیز برای پیروزی در این رقابت وارد شده است و امیدوار است بتواند این جوان با استعداد باشگاه شالکه را به مونیخ بیاورد.
ماتئوس معتقد باشگاه بایرن باید برای حفظ ریتم خوب خود دراکسلر را در اختیار بگیرد او در این مورد می گوید:" یولیان دراکسلر یکی از بزرگترین استعداهای فوتبال آلمان است و می تواند جای ریبری را به خوبی پر کند بایرن برای آنکه بتواند قدرت خود را در آینده حفظ کند باید او را به خدمت بگیرد."
ریبری یکی از مهمترین ارکان موفقیت بایرن در طی سالیان اخیر است و اکثر تاکتیک های هجومی مونیخی ها به روی او و روبن تکیه دارند بنابراین این می تواند کاملا منطقی باشد که مونیخی ها بازیکنی را برای پر کردن جای خالی وی در فصل نقل و انتقالات جذب کنند.
اما با توجه به خبرهای منتشره باشگاه آرسنال نیز عزم خود را برای جذب این هافبک مهاجم جوان شالکه جزم کرده است اما بزرگترین مشکل توپچی ها برای این انتقال علاقه مندی بایرن و گواردیولا خواهد بود که در صورت ورود جدی بایرن به بازار شاید از شانس کمتری برای این انتقال داشته باشند.
     
آی اسپورت
2014-03-04 14:48:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر