فهرست
ادعای مظلومی ذوق‌زده: در فصل اول هم جام می‌آورم
ادعای مظلومی ذوق‌زده: در فصل اول هم جام می‌آورم

ادعای مظلومی ذوق‌زده: در فصل اول هم جام می‌آورم

پرویز مظلومی سرمربی جدید استقلال در برنامه کوتاه مدتش یک قهرمانی در ایران در نظر گرفته و برای سومین سال حضور در آسیا، موفقیت در آسیا. او در این باره به خبرآنلاین توضیح می دهد: «من معتقدم استقلال در سال اول می تواند یک جام بگیرد؛ یا حذفی یا لیگ برتر. برای سال سوم هم اگر همکاری ادامه داشته باشد، برنامه ما این است که تیم در آسیا موفق شود.» او در پاسخ به این سوال که تیم های ایرانی معمولا نمی توانند در آسیا موفق شوند، می گوید: «من معتقدم می توانیم موفق باشیم به شرط اینکه پشتیبانی لازم انجام شود. اگر باشگاه بتواند خواسته های کادر فنی را انجام دهد و رسانه ها هم خوب حمایت کنند، شک نکنید می توانیم موفق باشیم. هیچ چیز مهمتر از برنامه ریزی نیست. اگر برنامه ریزی خوبی داشته باشیم قطعا می توانیم به هدف هایی که داریم برسیم.»
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-20 23:22:46
نظر دهید
۲ نظر
یوسف
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۲۶
واقعا برای فوتبال متاسفم! آدم هایی رو میاریم که قبلا امتحان پس دادن! مجتبی جباری در وصفش گفت تو تمرین حاضر نیست با لباس ورزشی بیاد کنار بازیکنا و همه کارا رو به دستیاراش واگذار میکنه! اینا باید برن اگه میخوایم لیگ حرفه ای داشته باشیم! امثال یحیی و علی منصوریان و رسول خطیبی تو جوونا، مجید جلالی و منصور ابراهیم زاده و فراز کمالوند بین با تجربه ها و البته خارجی هایی مثل تونی، اسکوچیچ و برانکو کسایی هستن که حقشونه تو لیگ برتر مربی باشن بقیه مدتهاست که چیزی تو چنته ندارن و عملا دارن لیگ رو میکشن که خودشون تیم داشته باشن! اینکه دایی، قلعه نویی، مایلی کهن، مظلومی، میثاقیان و فیروز کریمی رو بدون تیم لیگ برتری ببینیم میتونه باعث جذابیت لیگ بشه! استقلالیا تسلیت منو پذیرا باشید
جلیل
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۳۶
چقدر با ترس حرف میزنه.بعد سه سال در آسیا موفق میشویم! خب بعد سه سال از گروه صعود میکنه و بعد حذف میشه بعد مباد میگه با این بضاعت غیر قابل قیاس ما با کشورهای عربی و حمایت نشدنها و ... همین موفقیته!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر