فهرست
رحمتی سوژه اختلاف برانکو و پرسپولیس
رحمتی سوژه اختلاف برانکو و پرسپولیس

رحمتی سوژه اختلاف برانکو و پرسپولیس

آی اسپورت - دروازه بان اول پرسپولیس در فصل جدید چه کسی خواهد بود؟ با اینکه مربی جدید دروازه بان های پرسپولیس سوشا را دروازه بانی در حد اروپا می داند و مکانی به نسبت روزهای اولی که به پرسپولیس آمده بود پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اما گویا هنوز برانکو  نتوانسته روی سوشا به عنوان یک دروازه بان کاملا مطمئن حساب باز کند و به همین دلیل دنبال یک گلر مناسب می گردد.
طی روزهای گذشته نام دروازه بانانی مثل علیرضا بیرانوند و وحید طالب لو برای دروازه بانی پرسپولیس مطرح شده و حالا صحبت از علاقه مربی کروات به مهدی رحمتی شنیده می شود. موضوعی که تیتر یک روزنامه امروز ایران ورزشی است.
این روزنامه نوشته: برانکو نام رحمتی را در صدر فهرست بازیکنان درخواستی‌اش گذاشته اما باشگاه گلر سابق تیم ملی را نمی‌خواهد. مسوولان باشگاه پرسپولیس معتقدند رحمتی دروازه‌بان فوق‌العاده گرانقیمتی است و البته شرط و شروط زیاد دارد. رحمتی فصل قبل گرانقیمت‌ترین بازیکن لیگ برتر بود و پرسپولیس شاید نیمی از مبلغ قرارداد او با پیکان را هم نتواند بدهد. از سوی دیگر رحمتی از جمله بازیکنانی است که شرط و شروط زیادی دارند و در قراردادهای‌شان بندهای عجیبی گنجانده می‌شود. این مسائل و البته استقلالی بودن رحمتی باعث شده باشگاه با برانکو مخالف باشد. 


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-21 08:49:59
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۵۸
رحمتی با مظلومی میاد استقلال
-
يكشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۲۳
هنوز نفهمیدین ایران ورزشی نوکر قلعه نوعیه؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر