فهرست
پیش‌بازیِ کلمبیا – پرو / سرنوشتی که به شبِ آخر کشید
پیش‌بازیِ کلمبیا – پرو / سرنوشتی که به شبِ آخر کشید

پیش‌بازیِ کلمبیا – پرو / سرنوشتی که به شبِ آخر کشید

آی‌اسپورت – وضعیتِ گروهِ سوم به پیچیده‌ترین شکلِ ممکن شده است: 4 تیمِ 3 امتیازی. هر کدام از این چهار تیم که امشب پیروز شوند به دورِ بعد صعود خواهند کرد، و تساوی در یکی از بازی‌ها هم به معنیِ صعودِ نکردنِ اکوادور، تیمِ سومِ گروهِ اول است.
آمارِ بازی‌هایِ مستقیمِ این دو تیم به سودِ پرو است. پرو در 14 بازیِ گذشته در کوپا امریکا، 7 بار مقابلِ کلمبیا پیروز شده و تنها 2 بار شکست خورده است. آخرین بازیِ این دو تیم در همین تورنمنتِ گذشته در آرژانتین بود که با نتیجه‌یِ 2-0 به سودِ پرو به پایان رسید.
خبرِ خوب برایِ ریکاردو گارکا، مربیِ پرو، بازگشتِ جفرسون فارفان به تمرینِ تیم است. فارفان بازی مقابلِ ونزوئلا را به دلیلِ واکنش آلرژیک و تورمِ پایش از دست داد. از سویِ دیگر پکرمن بازهم باید سرِ قرار دادن یا ندادنِ فالکائو در ترکیبِ اصلی با خودش جدال کند. پکرمن جکسون مارتینز را رویِ نیمکت دارد که در حالِ حاضر بسیار آماده‌تر از کاپیتانش است.
کلمبیا برایِ اینکه خیالش را از صعود راحت کند باید بازیِ امشب را ببرد. مساوی پرو را به دلیلِ گلِ زده‌یِ بیشتر بالاتر از لوس کافتروس قرار خواهد داد و بازیِ برزیل – ونزوئلا را پر از اما و اگر خواهد کرد.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-21 09:35:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر