فهرست
عنایتی: از قدم من است که هر جا می روم مشکل مالی پیش می آید!
عنایتی: از قدم من است که هر جا می روم مشکل مالی پیش می آید!

عنایتی: از قدم من است که هر جا می روم مشکل مالی پیش می آید!

آی اسپورت- این روزها تیم صبا سخت درگیر مسائل مربوط به بی پولی است و حتی کار بازیکنان به اعتصاب نیز کشیده شده است. کاپیتان تیم صبای قم، رضا عنایتی در این باره می گوید: دو، سه ماه است مدام به ما قول می‌دهند اما هیچ پولی پرداخت نشده است. فعلا اعلام شده درصدد هستند تا در یکی، دو روز آینده مشکل برطرف شود. شرایط مالی واقعا عذاب‌آور است. ما چاره‌ای به جز اعتصاب نداشتیم. خود من اول فصل پیشنهادهای بسیاری را به خاطر صبا رد کردم نمی‌دانستیم این اوضاع نابسامان در انتظارمان است. از شانس بدمن هرجا می‌روم مشکل مالی پیش می‌آید. شاید به خاطر قدم من است!

وی با بیان اینکه تمرین نکردن تصمیم گروهی بود، افزود: بعضی وقت‌ها مشکلات از حد می‌گذرد. من به باشگاه هم اعلام کردم که دیگر نمی‌توانم پادرمیانی کنم. شاید به خاطر این کارم ذهنیت باشگاه نسبت به من خراب شود اما نمی‌توانستم بین خودم و بازیکنان فاصله بیندازم. به همین خاطر به نمایندگی از آنها با باشگاه صحبت کردم و گفتم حاضر نیستیم با این شرایط تمرین کنیم.

عنایتی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است آنها هم مثل بازیکنان پرسپولیس بعد از یک مدت ناامید شده و به تمرین‌ها بازگردند، گفت: قرارداد بازیکنان پرسپولیس یا تیم‌های دیگر با ما زمین تا آسمان تفاوت دارد. بازیکنان ما چیزی قرارداد نبسته‌اند که بخواهند از آن هم بگذرند. مطمئن باشید اگر این روند ادامه پیدا کند اعتصاب بازیکنان هم ادامه پیدا خواهد کرد و ما مثل پرسپولیسی‌ها نیستیم که قراردادمان میلیاردی باشد و تمرین‌ها بازگردیم. همچنین شنیده‌ام برای هفته آینده اردویی را در قم تدارک دیده‌اند اما بعید می‌دانم با این شرایط بازیکنان به اردو بروند. مسوولان باشگاه ابتدا باید مشکلات مالی را حل می‌کردند سپس به فکر برگزاری اردو می‌افتادند.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا اختلافی بین او و صمد مرفاوی بر سر اعتصاب بازیکنان پیش آمده است، خاطرنشان کرد: کادرفنی راضی به این اعتصاب نبود. خود بازیکنان هم راضی نیستند اما وقتی کار از حد می‌گذرد، چاره‌ای نداریم. ما شش باخت پشت سر هم داشتیم و اوضاع به هم ریخته بود. در آن زمان هم شرایط بد مالی ما را اذیت می‌کرد ولی آمدیم و وضعیت تیم را در جدول بهتر کردیم اما الان فاصله‌ای که بین کادرفنی و بازیکنان افتاده، به خاطر مسائل مالی بوده و طبیعی است. سرمربی تیم می‌خواهد تیمش را در اختیار داشته باشد.

عنایتی در پایان درباره اینکه آیا در شرایط فعلی به آقای گلی هم فکر می‌کند یا نه،  گفت: در حال حاضر با 12 گل در رده نخست گلزنان قرار دارم اما به جای لذت بردن از این اتفاق، زجر می‌کشم! در حال حاضر تنها دغدغه من برطرف شدن مشکلات مالی بازیکنان است.

     
آی اسپورت
2014-03-04 15:13:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر